Skierniewiccy siłacze na medal

0
1954
fot. facebook.com/seweryn.rzepecki.5

Za nami bardzo udany weekend zawodników Skierniewickiego Stowarzyszenia Sportowe Wariacje. W Kielcach, podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym, złoto obronił Seweryn Rzepecki, który dodatkowo ustanowił rekord Polski w martwym ciągu. Wicemistrzostwo i brązowy medal padły za to łupem Sebastiana Stępniaka.

Znakomite informacje dotarły do nas prosto z Kielc, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. W stawce nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli Skierniewickiego Stowarzyszenia Sportowe Wariacje, działającego przy klubie TESTOSTERON, którzy tradycyjnie spisali się na medal. Zdecydowanie najlepszy występ zanotował Seweryn Rzepecki. Nasz reprezentant, znajdujący się ostatnio w wybornej formie, w wielkim stylu obronił tytuł Mistrza Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w kategorii Junior do 20 lat w wadze 120 kg. Seweryn był także trzeci w kategorii OPEN oraz ustanowił nowy rekord Polski w martwym ciągu – 280, 5 kg.

To nie koniec dobrych informacji. Znakomicie w Kielcach spisał się również Sebastian Stępniak, który w tej samej konkurencji wywalczył srebro i tytuł Wicemistrza Polski w kategorii M1 do 83 kg. Sebastian był także trzeci w kategorii OPEN weteranów. W zawodach debiutował również Grzegorz Wardach który mierzył się w kat. Junior 20 lat do 74 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here