Skierniewice: 17-latek zaatakował młodą kobietę nad zalewem Zadębie – żeby zwrócić na siebie uwagę

2
381
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

W piątek, 24 października 2014 roku, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany  17-latek, który dźgnął nożem młodą, nieznaną mu kobietę. 

 

Fot. KMP w Skierniewicach

20 października 2014 roku skierniewicka policja otrzymała informacje o niebezpiecznej sytuacji dźgnięcia nożem młodej kobiety. Tego dnia w godzinach wieczornych skierniewiczanka przemieszczająca się w rejonie tamy nad zalewem Zadębie w Skierniewicach została zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę, który zaszedł ją z tyłu, obezwładnił, a w trakcie próby uwolnienia się przez kobietę dźgnął ją nożem w udo. Dziewczyna pojechała do szpitala. Informacja trafiła także do policji. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy uszkodzenia ciała. Na podstawie dostępnych informacji ustalili, że sprawcą zdarzenia mógł być 17-letni skierniewiczanin. Został on zatrzymany, a 23 października 2014 roku usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, wyjaśniając, że dokonał tego, bo chciał zwrócić uwagę dziewczyny, a podobne formy straszenia innych osób widział w Internecie. Prokurator Rejonowy w Skierniewicach wnioskował do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

24 października 2014 roku decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
2 Autorzy komentarzy
patrykona Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ona
Gość
ona

co g*wniarzowi do łba strzeliło?

patryk
Gość
patryk

w Piętek? 😉