Strona głównaWiadomościSkierniewice: 17-latek zaatakował młodą kobietę nad zalewem Zadębie - żeby zwrócić na...

Skierniewice: 17-latek zaatakował młodą kobietę nad zalewem Zadębie – żeby zwrócić na siebie uwagę

- REKRAMA -

W piątek, 24 października 2014 roku, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany  17-latek, który dźgnął nożem młodą, nieznaną mu kobietę. 

 

Fot. KMP w Skierniewicach

20 października 2014 roku skierniewicka policja otrzymała informacje o niebezpiecznej sytuacji dźgnięcia nożem młodej kobiety. Tego dnia w godzinach wieczornych skierniewiczanka przemieszczająca się w rejonie tamy nad zalewem Zadębie w Skierniewicach została zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę, który zaszedł ją z tyłu, obezwładnił, a w trakcie próby uwolnienia się przez kobietę dźgnął ją nożem w udo. Dziewczyna pojechała do szpitala. Informacja trafiła także do policji. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy uszkodzenia ciała. Na podstawie dostępnych informacji ustalili, że sprawcą zdarzenia mógł być 17-letni skierniewiczanin. Został on zatrzymany, a 23 października 2014 roku usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, wyjaśniając, że dokonał tego, bo chciał zwrócić uwagę dziewczyny, a podobne formy straszenia innych osób widział w Internecie. Prokurator Rejonowy w Skierniewicach wnioskował do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

24 października 2014 roku decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowi grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

2 KOMENTARZE

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ona

co g*wniarzowi do łba strzeliło?

patryk

w Piętek? 😉

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE