Strona głównaWiadomościSkierniewice: 28-latek wyrwał szlaban, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie

Skierniewice: 28-latek wyrwał szlaban, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie

- REKRAMA -

Skierniewiccy policjanci interweniowali na osiedlu Widok, gdzie w nocy doszło do uszkodzenia szlabanu na parkingu strzeżonym. Okazało się, że do uszkodzenia nie doszło na skutek kolizji, lecz nieodpowiedzialnego wybryku. Nietrzeźwy 28-latek wyrwał szlaban bez żadnego powodu. Teraz odpowie za to przestępstwo przed sądem.

27 grudnia 2020 roku o godzinie 2:20 w nocy skierniewicka policja otrzymała informację o uszkodzeniu szlabanu na wjeździe do jednego z parkingów strzeżonych na osiedlu Widok. Pierwsze ustalenia wskazywały, że za wyrwanie szlabanu odpowiadają dwaj mężczyźni. Ich wygląd zarejestrowały kamery monitoringu.

Policjanci ruchu drogowego jadący na interwencję zauważyli sprawców w okolicy miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze zatrzymali i doprowadzili ich do skierniewickiej komendy. Policjanci ustalili, że czynu dopuścił się 28-letni mieszkaniec Skierniewic. 28-latek był nietrzeźwy, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu nie umiał racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania, zrzucając cała winę na spożyty alkohol.

28 grudnia mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za czyn ten w myśl obowiązującego prawa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd może również orzec nakaz naprawienia powstałej szkody.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE