Skierniewice: 34 latek usłyszał zarzuty za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

0
330
fot. KWP Łodzi

Skierniewiccy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że na terenie posesji w jednej z miejscowości w powiecie skierniewickim uprawiane są krzewy przypominające konopie indyjskie.

31 sierpnia 2015 roku pojechali pod ustalony adres na przeszukanie. Podczas wykonywanych czynności znaleźli w domu 55 gramów suszu, który okazał się marihuaną. Ponadto na poddaszu domu jednorodzinnego znaleźli „szafę” do uprawy  konopi, wyposażoną w specjalny filtr, a w środku 12 krzewów prawdopodobnie konopi indyjskiej. Właściciel uprawy 34- letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego został zatrzymany.

Narkotyki i krzewy zostały zabezpieczone przez policjantów. Dalej zostaną przesłane do biegłego, który zajmie się ich dokładnym badaniem. Sprawa została objęta śledztwem przez Prokuraturę Rejonową w Skierniewicach.

2 września 2015 roku 34-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. W myśl obowiązującego prawa za posiadanie znacznych ilości substancji odurzających grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o