Strona główna Wiadomości Skierniewice: 35-latek wpadł z narkotykami. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia...

Skierniewice: 35-latek wpadł z narkotykami. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności

0
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

- REKRAMA -

Policjanci z Oddziału Prewencji w Łodzi, pełniąc służbę na terenie Skierniewic 9 kwietnia 2021 roku zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Znaczną ilość tego środka odurzającego została też znaleziona w miejscu zamieszkania 35-letniego skierniewiczanina. Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach zastosowała wobec podejrzanego dozór policji.

Policjanci z Oddziału Prewencji w Łodzi pełniąc służbę na terenie Skierniewic 9 kwietnia 2021 roku około godziny 16:00 na osiedlu Zadębie, podjęli interwencję wobec mężczyzny, który zaśmiecał miejsce publiczne. W trakcie czynności uwagę policjantów zwrócił sposób zachowania 35-letniego skierniewiczanina, który wypowiadał się nielogicznie, nerwowo wkładał ręce do kieszeni i unikał kontaktu wzrokowego. Policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyzna może być pod wpływem środków odurzających. Pod tym kątem przeprowadzili kontrolę osobistą znajdując zielony susz.   

W miejscu zamieszkania skierniewiczanina znaleziono prawie 100 gramów tej samej substancji. Badanie testerem zabezpieczonego suszu potwierdziło, że jest to marihuana. Skierniewiczanin został zatrzymany i usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości  środków odurzających za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach, zastosowała wobec podejrzanego dozór policji. Mężczyzna nie był wcześniej notowany za tego typu czyny.

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
Exit mobile version