Skierniewice: 7 medali Wojownika w Grodzisku

0
395

Dwa złote, jeden srebrny i cztery brązowe – to medalowy dorobek najmłodszych zawodników skierniewickiego klubu MMKS Wojownik podczas Międzynarodowych Mistrzostw Grodziska Mazowieckiego w judo.

Do turnieju zgłosiło się blisko 470 zawodników z kraju oraz zagranicy. Najlepsze rezultaty osiągnęli Wiktor Wrzodak oraz jego imiennik Wiktor Barańczak, którzy wywalczyli najcenniejsze krążki w swoich kategoriach wagowych. Znakomicie spisał się także Szymon Zarębski, który w swojej grupie do 55 kg zajął drugie miejsce. Kolejne trzy medale zawdzięczamy kolejno Oskarowi Baranowskiemu ( III miejsce, waga 42 kg), Kamilowi Brodzickiemu ( III miejsce, waga 42 kg) oraz Danielowi Kwiatkowskiemu ( III miejsce, waga 73 kg).

Dla skierniewickiego klubu zapunktowała również Patrycja Baranowska, która w swojej kategorii do 42 kg wywalczyła brąz. Pozostali Skierniewiczanie uplasowali się na dalszych lokatach: Patryk Staniak był piąty, Michał Łopatka dziewiąty, a Kuba Chmielak i Wiktor Krasiński obstawili siódme lokaty.