Skierniewice: Biblioteka kryminału – konkurs MBP

0

- REKRAMA -

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza skierniewiczan do udziału w konkursie związanym z projektem „Biblioteka kryminału”.

Od 2 kwietnia do 1 grudnia 2013 r. na stronie internetowej MBP będzie zamieszczane pytanie dotyczące literatury kryminalnej. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres [email protected] do 10 dnia każdego miesiąca.

„Biblioteka kryminału” – projekt, realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Skierniewicach, ma na celu promocje  literatury kryminalnej. Składa się z cyklu imprez. Celem projektu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do sięgania po książki, jako alternatywę „kultury komputerowej”.

Planowane jest 11 spotkań z autorami powieści kryminalnych, m.in. z Markiem Krajewskim, Mariuszem Czubajem, Zygmuntem Miłoszewskim. Przewidziane są też warsztaty pisarskie i plastyczne. Uzupełnieniem twórczości literackiej będą projekcje filmowe „Zbrodnie na ekranie” związane z tematem projektu.

Regulamin konkursu:

1. Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta ogłasza konkurs dla mieszkańców Skierniewic zawiązany z projektem „Biblioteka kryminału”.
2. Konkurs trwa od 2 kwietnia do 1 grudnia 2013 r.
3. Każdego 1 dnia miesiąca na stronie internetowej MBP (www.mbp.skierniewice.pl) zamieszczane będzie pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć drogą mailową ([email protected]) do każdego 10 dnia miesiąca. Odpowiedź należy podpisać imieniem i nazwiskiem
4. Każdego 15 dnia miesiąca komisja konkursowa wylosuje z prawidłowych odpowiedzi zwycięzcę konkursu w danym miesiącu. Wyniki konkursu będą publikowane na stronie internetowej MBP. Każda z wygrywających osób zostanie poinformowana o zwycięstwie za pośrednictwem poczty elektronicznej.
5. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrodę książkową (powieść kryminalna).
6. W grudniu 2013 r. zostanie rozlosowana dodatkowa nagroda dla najaktywniejszych uczestników konkursu.

- Reklama -

Poprzedni artykułSkierniewice: Są pieniądze na naukę pływania dla dzieci
Następny artykułSkierniewice: Młodzież Zapobiega Pożarom
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments