Skierniewice: COCHISE w Art De Grand

0
229

Już 3 maja o 21:00 w Art de grand / piwnica u artystów zagra COCHISE, koncert promujący album „BACK TO BEGINNING”.

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku, w jego skład wchodzą:
Paweł Małaszyński – wokal,
Wojtek Napora – gitara,
Radek Jasiński – bas,
Czarek Mielko – perkusja.

COCHISE to połączenie rocka, metalu, grunge’u i muzyki progresywnej.

Bilety 15zł w przedsprzedaży, 20zł w dniu koncertu.

Paweł Małaszyński mówi o swoich koncertach: “Koncert to żywy organizm. Nie planujemy czegoś. Nie wiem co się wydarzy, nie kontroluję siebie samego, ani publiczności. Chcę żeby byli czasem wzruszeni i razem ze mną popłakali, a z drugiej strony chcę żeby razem ze mną, podpalili to miejsce, w którym jesteśmy, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Żebyśmy przez dwie godziny stworzyli rewolucję i zmienili świat, zapomnieli o tym wszystkim, co jest dookoła nas, tym co jest za nami. Żebyśmy poczuli się jak fala, która obmywa wszystko z tego brudu, który nam przeszkadza, uwolnili się, oczyścili, przeżyli wspólne katharsis.”

Na początku swojej działalności zespół wydał debiutanckie demo „9″. W 2010 roku album „Still Alive” z 2010 r. oraz cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues”.

- Reklama -

guest
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments