- REKRAMA -

Strona głównaWiadomościSkierniewice: Daj na budę dla psiaków ze schroniska

Skierniewice: Daj na budę dla psiaków ze schroniska

- REKRAMA -

Wolontariusze Skierniewickiego schroniska oraz Zakład Utrzymania Miasta organizują akcję mającą na celu poprawę warunków bytowych psów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Skierniewicach poprzez kupienie nowych bud.

- REKRAMA -

Wolontariusze Skierniewickiego schroniska zwracają się do wszystkich miłośników naszych schroniskowych psiaków ze Skierniewic. My – wolontariusze skierniewickiego schroniska podjęliśmy się zorganizowania i przeprowadzenia akcji „BUDA”.

Akcja prowadzona jest za zgodą, przy współpracy i z pomocą kierownictwa schroniska.

W skierniewickim schronisku przebywa obecnie ok. 170 psów. Cały czas trwają prace remontowo-naprawcze, odnawiany jest stary budynek kwarantanny, powstają nowe boksy. Część boksów została wyposażona przez Zakład Utrzymania Miasta w potrójne budy robione pod wymiar. W części boksów znajdują się stare i mocno już zniszczone budy, które powinny być wymienione.Wolontariusze nawiązali kontakt z firmą, która pomoże w zrobieniu bud, po niższych cenach.

»1 % podatku na Psy i Koty ze Skierniewic

»Pilnie szukamy domu dla Jupika

- Reklama -

– Planujemy wymienić ok. 39 bud. Każda nowa buda zaopatrzona byłaby w drewniany podest dzięki któremu łatwiej będzie utrzymać czystość w boksach. To wszystko oczywiście kosztuje i to nie mało. Kierownictwo schroniska oczywiście wesprze finansowo akcję ale w obliczu ogromu obecnych wydatków na schronisko potrzebna będzie pomoc z zewnątrz czyli POMOC SYMPATYKÓW NASZYCH SKIERNIEWICKICH PSIAKÓW.

Zwracamy się do was kochani z prośbą o wsparcie naszej wspólnej inicjatywy. Każda złotówka jest na wagę złota. Jeśli chcecie włączyć się do akcji ZAPRASZAMY i z góry dziękujemy za każdy datek.

Wpłaty można kierować na konto, które użyczyła Fundacja AUREA.
Prosimy pamiętać o dopisku AKCJA BUDA.

Fundacja Pomocy Goldenom AUREA
ul. Broniewskiego 64/40
01-854 Warszawa

rachunek bankowy: 79 2130 0004 2001 0444 8270 0001
dopisek: AKCJA BUDA

Jeśli ktoś z Państwa miałby pytania w sprawie akcji prosimy dzwonić lub pisać do koordynatora akcji: [email protected]com , 691129389 (Małgorzata)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE