Skierniewice: Ferie zimowe 2016 [PROGRAM]

0
583

Od 13 do 28 lutego w woj. łódzkim odbędą się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. Tradycyjnie Miasto Skierniewice przygotowało na ten czas mnóstwo bezpłatnych atrakcji. W tym roku zajęcia odbywać się będą w Centrum Kultury i Sztuki, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości, Klubie Konstancja, Kinoteatrze Polonez oraz Pływalni Miejskiej „NAWA”.  

Podczas ferii w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział m.in w warsztatach plastycznych, ceramicznych, tanecznych, florystycznych, filmowych czy czerpania papieru. W ramach zimowej przerwy CKiS organizuje także Mini Playback Show, teatrzyk oraz pokazy naukowe.

Moc atrakcji czeka również na wszystkich, którzy w trakcie zimowego odpoczynku odwiedzą Miejską Bibliotekę Publiczną. Dzieci będą mogły wziąć udział w atrakcyjnych warsztatach plastycznych, literackich, językowych oraz kreatywnych quizach czy grach. W ramach zajęć prześledzą również losy bohaterów książkowych, a także spróbują swoich sił w różnorodnych łamigłówkach. Sprawdzą także swoje umiejętności plastyczne próbując wykonać m.in. portrety ulubionych postaci z bajek techniką origami, zbudować makietę zamku z płyt i kul styropianowych czy zaprojektować nietoperza.

Dzieci i młodzież z pewnością mogą spędzić tegoroczne ferie aktywnie. OSiR zorganizował różnorodne turnieje sportowe dla wszystkich grup wiekowych. Uczniowie powalczą w turniejach piłki halowej, siatkowej, koszykowej, hokeju na trawie oraz tenisie stołowym. Wezmą także udział w zajęciach fitness oraz przejadą się prawdziwym autem rajdowym. Wszyscy będą także mogli bezpłatnie pojeździć na lodowisku oraz skorzystać z indywidualnej nauki pływania na skierniewickim basenie.

W programie tegorocznych Ferii w Mieście znalazły się również różnorodne projekcje filmowe w kinoteatrze Polonez, kreatywne warsztaty plastyczne w Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości oraz zajęcia szachowe i plastyczne w Klubie Konstancja. Ferie zakończy Bal Malucha, 28 lutego (godz. 9:00 i 11:30) w Kinoteatrze Polonez. Szczegółowy harmonogram zajęć w poszczególnych ośrodkach umieszczamy poniżej:

13.02.2016 | Sobota

  • OSiR, Hala nr 1, ul. Pomologiczna 10
    10.00 – Kolejka 1 i 2 ligi Skierniewickiej Ligi Siatkówki, sezon 2016

14.02.2016 | Niedziela

  • OSiR, Hala nr 1, ul. Pomologiczna 10
    10.00 – Kolejka 1 i 2 ligi Skierniewickiej Ligi Siatkówki, sezon 2016

15.02.2016 | Poniedziałek

  • CKiS, ul. Reymonta 33
    9.00 – 13.00 – Zajęcia z uczestnikami Mini Playback Show* (6-10 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: monika.kotowska@cekis.pl lub tel. w CKiS
    10.00 – 12.00 – Warsztaty ceramiczne*, zapisy w CKiS
    12.00 – 13.00 – Warsztaty plastyczne „Karnawałowe nakrycia głowy”* (do 10 lat), zapisy w CKiS
    13.00 – 14.00 – Warsztaty plastyczne „Odpowiadacz na Pytaniacz”* (10-15 lat), zapisy w CKiS
    15.00 – 16.00 – Warsztaty taneczne – Jazz Modern (dzieci >10 lat), zapisy: monika.kotowska@cekis.pl lub tel. w CKiS
  • Klub Konstancja, ul. Kopernika 5
    16.00 – 19.00 – Zajęcia szachowe
  • MBP, Filia nr 2, ul. Reymonta 33
    10.00 – „Baśniowe origami” – wykonanie portretów ulubionych postaci z baśni techniką origami kółeczkowe połączone z wykorzystaniem różnych materiałów np.: druciki szynelowe, papier origami
  • MBP, Filia nr 5, al. Niepodległości 4
    10.00 – „Zaczarowany zamek” – wykonanie makiety zamku (z wykorzystaniem płyt i kul styropianowych, papieru kolorowego oraz folii przezroczystej)
  • OSiR, Hala nr 1, ul. Pomologiczna 10
    10.00 – Turniej Piłki Siatkowej Czwórek – szkoły ponadgimnazjalne i wyższe – chłopcy i dziewczęta oddzielnie

16.02.2016 | Wtorek

  • CKiS, ul. Reymonta 33
    9.00 – 13.00 – Zajęcia z uczestnikami Mini Playback Show* (6-10 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: monika.kotowska@cekis.pl lub tel. w CKiS
    12.00 – 16.00 – Warsztaty plastyczne „Ozdobne girlandy”* (dzieci >15 lat), zapisy w CKiS
    12.00 – 15.00 – Warsztaty filmowe* (dzieci >15 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: miroslaw.suminski@cekis.pl lub tel. w CKiS
    16.00-18.00 Warsztaty ceramiczne*, zapisy w CKiS
  • MBP, Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6
    12.00 – „Walentynki w bibliotece”:
    – czytanie fragmentów książki „Zakochany kundel”,
    – zajęcia plastyczne, wykonywanie i ozdabianie walentynek różnymi technikami,
    – „Kim był święty Walenty?” – pytania i odpowiedzi
  • MBP, Filia nr 2, ul. Reymonta 33
    9.00 – 11.30 – „Czarodziejskie rekwizyty” – warsztaty artystyczne z Anną Pokorą
  • MPB, Filia nr 4, ul. Berlinga 2
    12.00 – „Spotkania z książką”:
    – „Nie martw się Cukierku” W. Cichoń – czytanie wybranego fragmentu książki,
    – zajęcia plastyczne – wykonanie ilustracji do przeczytanego fragmentu książki (malowanie, rysowanie, wyklejanie)
  • MBP, Filia nr 5, al. Niepodległości 4
    10.00 – „Fruwające nietoperze” – wykonanie nietoperzy (przy użyciu filcu, szarego kartonu, wikolu oraz jasnej i ciemnej kalki)
  • OSiR, Hala nr 2, ul. Pomologiczna 8
    10.00 – Turniej Piłki Ręcznej – szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne
  • OSiR, Orlik nr 2, ul. 1 Maja 15
    10.00 – Turniej Piłki Nożnej – szkoły podstawowe, chłopcy klasy 4-6

17.02.2016 | Środa

  • CKiS, ul. Reymonta 33
    9.00 – 13.00 – Zajęcia z uczestnikami Mini Playback Show* (6-10 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: monika.kotowska@cekis.pl lub tel. w CKiS
    12.00 – 13.00 – Warsztaty plastyczne „Zimowy pajacyk”* (do 10 lat), zapisy w CKiS
    13.00 – 14.00 – Warsztaty plastyczne „Ozdobne girlandy”* (10-15 lat), zapisy w CKiS
    15.00 – 16.00 – Warsztaty taneczne – Jazz Modern (dzieci >10 lat), zapisy: monika.kotowska@cekis.pl lub tel. w CKiS
  • Kinoteatr Polonez, ul. Wita Stwosza 2/4
    10.00 – „Misiek w Nowym Jorku” – bajka, duża i mała sala (dla gr. zorganizowanych – zapisy w kinie)
    12.00 – „Misiek w Nowym Jorku” – bajka, duża sala (wejścia indywidualne – zaproszenia do odbioru w kinie)
  • RATP, ul. Piłsudskiego 2
    11.00 – 13.00 – Warsztaty rękodzielnicze – malowanie aniołków*, zgłoszenia: tel. w RATP
  • Klub Konstancja, ul. Kopernika 5
    11.00 – 13.00 – Zajęcia plastyczne
    14.00 – 15.00 – Rytmika (dzieci 5-6 lat)
  • MBP, Filia nr 4, ul. Berlinga 2
    12.00 – Gry i zabawy
  • MBP, Filia nr 5, al. Niepodległości 4
    10.00 – „Pudełka origami” – wykonanie pudełek techniką origami
  • OSiR, Hala nr 1, ul. Pomologiczna 10
    12.00 – Turniej Badmintona – szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne
  • OSiR, Hala nr 3, ul. Tetmajera 7
    10.00 – 12.00 – „W zdrowym ciele zdrowy duch, popieramy każdy ruch” – zajęcia fit i warsztaty zdrowego odżywiania, uczestnicy zimowisk (szkoły podstawowe)
    11.30 – 12.00 – „Z rajdowym autem za pan brat” – przejazd rajdowym samochodem

18.02.2016 | Czwartek

  • CKiS, ul. Reymonta 33
    9.00 – 13.00 – Zajęcia z uczestnikami Mini Playback Show* (6-10 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: monika.kotowska@cekis.pl lub tel. w CKiS
    10.00 – Teatrzyk dla dzieci „Co w trawie piszczy?”, zgłoszenia w CKiS
    10.00 – 12.00 – Warsztaty czerpania papieru* (10-18 lat), zapisy w CKiS
    12.00 – 15.00 – Warsztaty filmowe* (dzieci>15 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: miroslaw.suminski@cekis.pl lub tel. w CKiS
    15.00 – 16.00 – Warsztaty florystyczne (8-15 lat), gr. do 10 osób, zapisy w CKiS
  • RATP, ul. Piłsudskiego 2
    11.00 – 12.00 – Warsztaty techniczne – rzeźba w mydle*, zgłoszenia tel. w RATP
  • Klub Konstancja, ul. Kopernika 5
    16.00 – 19.00 – Zajęcia szachowe (4-7 lat)
  • MBP, Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6
    12.00 – „Spotkanie z historią”:
    – pogadanka o zwyczajach i tradycjach karnawałowych w dawnej Polsce,
    – zajęcia plastyczne – wykonanie kotylionów i masek,
    – „Po co mi kotylion?” – quiz
  • MBP, Filia nr 2, ul. Reymonta 33
    10.00 – „Latający kufer” – wykonanie czarodziejskiego kufra z baśni Andersena
  • MBP, Filia nr 4, ul. Berlinga 2
    12.00 – „Spotkania na śniegu” – chmura śniegowa i ruchome bałwanki (zajęcia plastyczne i ruchowe)
  • MBP, Filia nr 5, al. Niepodległości 4
    10.00 – „Na farmie” – kolaż oraz zabawy słowne pt. „Polowanie na słowa”
  • OSiR, Hala nr 1, ul. Pomologiczna 10
    10.00 – Turniej Piłki Nożnej Halowej – szkoły ponadgimnazjalne i szkoły wyższe, chłopcy
  • OSiR, Orlik nr 3 , ul. Kilińskiego 9
    10.00
     – Turniej Piłki Nożnej – szkoły gimnazjalne, chłopcy

19.02.2015 | Piątek

  • CKiS, ul. Reymonta 33
    9.00 – 13.00 – Zajęcia z uczestnikami Mini Playback Show* (6-10 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: monika.kotowska@cekis.pl lub tel. w CKiS
    10.00 – Pokaz naukowy dla dzieci, zgłoszenia w CKiS
    10.00 – 12.00 – Warsztaty czerpania papieru*, zapisy w CKiS
    12.00 – 15.00 – Warsztaty filmowe* (dzieci >15 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: miroslaw.suminski@cekis.pl lub tel. w CKiS
    18.00 – 19.00 – Warsztaty taneczne – Hip Hop (dzieci >10 lat), zapisy: monika.kotowska@cekis.pl lub tel. w CKiS
    17.00 – Koncert Finałowy Mini Playback Show
  • Klub Konstancja, ul. Kopernika 5
    11.00 – 13.00 – Zajęcia plastyczne
    15.00 – 17.00 – Zajęcia wokalne
  • MBP, Filia nr 5, al. Niepodległości 4
    10.00 – „Pamiętliwe magnesy” – wykonanie magnesów na biurko (z karbowanego papieru, folii plastikowej, sznurka i masy papierowej)
  • OSiR, Hala nr 1, ul. Pomologiczna 10
    10.00 – Turniej Tenisa Stołowego – kategorie: do lat 10; 10-14 lat i 14-18 lat dziewczęta i chłopcy
  • Pływalnia Miejska NAWA, ul. Prusa 6a
    12.00 – 15.00 – Otwarte Zawody Łyżwiarskie

20.02.2016 | Sobota

  • RATP, ul. Piłsudskiego 2
    11.00 – 13.00 – Warsztaty rękodzielnictwa – Kwiaty z bibuły*, zgłoszenia tel. w RATP
  • SkierCon – CKiS, ul. Reymonta 33
    12.00 – 16.00 – Turniej gry „Osadnicy z Catanu” oraz pokój gier i potyczki w gry planszowe
  • OSiR, Hala nr 1, ul. Pomologiczna 10
    10.00 – Kolejka 1 i 2 ligi Skierniewickiej Ligi Siatkówki, sezon 2016
  • OSiR, Hala nr 3, ul. Tetmajera 7
    10.00 – Turniej Tenisa Ziemnego – kategorie: do lat 8; do lat 10; do lat 14 – dziewczęta i chłopcy
  • OSiR, Orlik nr 5 , ul. Działkowa 10
    10.00 – Turniej Piłki Nożnej – szkoły ponadgimnazjalne, chłopcy

21.02.2016 | Niedziela

  • OSiR, Hala nr 1, ul. Pomologiczna 10
    10.00 – Kolejka 1 i 2 ligi Skierniewickiej Ligi Siatkówki, sezon 2016

22.02.2016 | Poniedziałek

  • CKiS, ul. Reymonta 33
    12.00 – 13.00 – Warsztaty plastyczne „Zimowy Pajacyk”* (do 10 lat), zapisy w CKiS
    13.00 – 14.00 – Warsztaty plastyczne „Ozdobne girlandy”* (10-15 lat), zapisy w CKiS
  • RATP, ul. Piłsudskiego 2
    11.00 – 13.00 – Warsztaty rękodzielnictwa – Kwiaty z bibuły*, zgłoszenia tel. w RATP
  • Klub Konstancja, ul. Kopernika 5
    16.00 – 19.00 – Zajęcia szachowe
  • MBP, Filia nr 5, al. Niepodległości 4
    10.00 – „Niezwykłe przygody Koziołka Matołka” – czytanie fragmentu książki i wykonanie pacynki koziołka
  • OSiR, Hala nr 1, ul. Pomologiczna 10
    10.00 – Turniej Piłki Siatkowej Czwórek – szkoły ponadgimnazjalne i wyższe, chłopcy i dziewczęta oddzielnie
  • OSiR, Orlik nr 3, ul. Kilińskiego 9
    10.00 – 13.00 – Animacja sportowo-rekreacyjna z unihokeja (Moje pierwsze kroki na Orliku) – szkoły podstawowe, nauczanie zintegrowane, dziewczęta i chłopcy

23.02.2016 | Wtorek

  • CKiS, ul. Reymonta 33
    12.00 – 16.00 – Warsztaty plastyczne „Odpowiadacz na Pytaniacz”* (dzieci >15 lat), zapisy w CKiS
    12.00 – 15.00 – Warsztaty filmowe* (dzieci >15 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: miroslaw.suminski@cekis.pl lub tel. w CKiS
    18.00 – 19.30 – Warsztaty taneczne – street dance (dzieci >10 lat), zapisy: monika.kotowska@cekis.pl lub tel. w CKiS
  • MBP, Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6
    12.00 – „Filcowy zawrót głowy”:
    – czytanie fragmentów książki R. Witka,
    – „Wyprawa na biegun” zajęcia plastyczne, szycie postaci bajkowych z filcu,
    – baśniowe krzyżówki
  • MBP, Filia nr 2, ul. Reymonta 33
    10.00 – „W chacie czarownicy” – zajęcia plastyczne
  • MBP, Filia nr 4, ul. Berlinga 2
    12.00 – „Spotkania z książką”:
    – „Zima Muminków” T. Jansson – czytanie wybranego fragmentu książki,
    – zajęcia plastyczne – wykonanie ilustracji do przeczytanego fragmentu książki (malowanie, rysowanie, wyklejanie)
  • MPB, Filia nr 5, al. Niepodległości 4
    9.00 – 11.30 – „Czarodziejskie rekwizyty” – warsztaty artystyczne z Anną Pokorą
  • OSiR, Hala nr 3, ul. Tetmajera 7
    10.00 – Triobasket – gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, chłopcy i dziewczęta
  • OSiR, Hala nr 2, ul. Pomologiczna 8
    10.00 – Turniej w „Dwa ognie” – uczestnicy zimowisk (szkoły podstawowe)

24.02.2016 | Środa

  • CKiS, ul. Reymonta 33
    12.00 – 13.00 – Warsztaty plastyczne „Karnawałowe nakrycia głowy”* (do 10 lat),  zapisy w CKiS
    13.00 – 14.00 – Warsztaty plastyczne „Odpowiadacz na Pytaniacz”* (10-15 lat), zapisy w CKiS
  • Kinoteatr Polonez, ul. Wita Stwosza 2/4
    10.00 – „Zwierzogród” – bajka, duża i mała sala (dla gr. zorganizowanych – zapisy w kinie)
    12.00 – „Zwierzogród” – bajka, duża sala (wejścia indywidualne – zaproszenia do odbioru w kinie)
  • RATP, ul. Piłsudskiego 2
    11.00 – 13.00 – Warsztaty rękodzielnicze – Malowanie aniołków*, zgłoszenia tel. w RATP
    13.00 – 15.00 – Warsztaty techniczne – Rzeźba w mydle*, zgłoszenia tel. w RATP
  • Klub Konstancja, ul. Kopernika 5
    11.00 – 13.00 – Zajęcia plastyczne
    15.00 – 17.00 – Zajęcia wokalne
  • MBP, Filia nr 4, ul. Berlinga 2
    12.00 – Gry i zabawy
  • MBP, Filia nr 5, al. Niepodległości 4
    10.00 – „Przestrzenne kartki” – wykonanie kartki dla mamy lub taty (z kartonu, srebrnej folii, guzików i taśmy pasmanteryjnej zimowej)
  • OSiR, Hala nr 2, ul. Pomologiczna 8
    12.00 – Turniej Badmintona – szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne
  • OSiR, Hala nr 1, Pomologiczna 10
    10.00 – 12.00 – „W zdrowym ciele zdrowy duch, popieramy każdy ruch” – zajęcia fit i warsztaty zdrowego odżywiania, uczestnicy zimowisk (szkoły podstawowe)
    11.30 – 12.00 – „Z rajdowym autem za pan brat” – przejazd rajdowym samochodem
  • OSiR, Orlik nr 2, ul. 1 Maja 15
    10.00 – 13.00 – Animacja sportowo-rekreacyjna z piłki nożnej (Moje pierwsze kroki na Orliku) szkoły podstawowe – nauczanie zintegrowane, dziewczęta i chłopcy

25.02.2016 | Czwartek

  • CKiS, ul. Reymonta 33
    10.00 – Teatrzyk dla dzieci „Baśń o dobrym Serungalu”, zgłoszenia w CKiS
    10.00 – 12.00 – Warsztaty czerpania papieru* (10-18 lat), zapisy w CKiS
    12.00 – 15.00 – Warsztaty filmowe* (dzieci >15 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: miroslaw.suminski@cekis.pl lub tel. w CKiS
    15.00 – 16.00 – Warsztaty florystyczne (8-15 lat), gr. do 10 os., zapisy w CKiS
    18.00 – 19.30 – Warsztaty taneczne – street dance (dzieci >10 lat), zapisy: monika.kotowska@cekis.pl lub tel. w CKiS
  • Klub Konstancja, ul. Kopernika 5
    16.00 – 17.00 – Zajęcia szachowe (4-7 lat), gr. do 10 os., zapisy w CKiS
    [gap height=”20″]
  • MBP, Oddział dla Dzieci, ul. Szarych Szeregów 6
    12.00 – „Drzewko szczęścia”:
    – czytanie fragmentów książki „Opowiadania z uśmiechem”,
    – zajęcia plastyczne – tworzenie drzewek szczęścia z papieru i ozdabianie ich za pomocą kawy ziarnistej,
    – wesołe rebusy,
    – „Nasze ferie” – wystawa prac dzieci
  • MBP, Filia nr 2, ul. Reymonta 33
    10.00 – „Magiczne lustro” – wykonanie czarodziejskiego lustra
  • MBP, Filia nr 4, ul. Berlinga 2
    12.00 – „Spotkania na śniegu” – płatki śniegu i polarny miś przytulanka (zajęcia plastyczne i ruchowe)
  • MBP, Filia nr 5, al. Niepodległości 4
    10.00 – „Teatralne impresje” – wykonanie domowego teatrzyku, pacynek i kukiełek
  • MBP, OSiR, Hala nr 3, ul. Tetmajera 7
    10.00 – Turniej w „Dwa ognie” – uczestnicy zimowisk (szkoły podstawowe)

26.02.2016 Piątek

  • CKiS, ul. Reymonta 33
    10.00 – Pokaz naukowy dla dzieci, zgłoszenia w CKiS
    10.00 – 12.00 – Warsztaty czerpania papieru* (10-18 lat), zapisy w CKiS
    12.00 – 15.00 – Warsztaty filmowe* (dzieci >15 lat), zgłoszenia do 10 lutego na adres: miroslaw.suminski@cekis.pl lub tel. w CKiS
    17.00 – 19.00 – Pokaz materiałów filmowych zamykający projekt warsztatów filmowych
  • Klub Konstancja, ul. Kopernika 5
    11.00 – 13.00 – Zajęcia plastyczne
    15.00 – 17.00 – Zajęcia wokalne
  • MBP, Filia nr 5, al. Niepodległości 4
    10.00 – „Podróże po niebie” – wykonanie pracy przestrzennej z użyciem szablonów balonów, helikopterów i samolotów
  • OSiR, Orlik nr 6, ul. Podkładowa 2,
    10.00 – 13.00 – Animacja Sportowo-Rekreacyjna z siatkówki (Moje pierwsze kroki na Orliku), Szkoła Podstawowa nr 7 – nauczanie zintegrowane, dziewczęta i chłopcy
  • Pływalnia Miejska NAWA, ul. Prusa 6a
    9.00 – 12.00 – Otwarte Zimowe Mistrzostwa w Pływaniu i nie tylko

27.02.2016 | Sobota

  • OSiR, Hala nr 1, ul. Pomologiczna 10
    10.00 – Kolejka 1 i 2 ligi Skierniewickiej Ligi Siatkówki, sezon 2016

28.02.2016 | Niedziela

  • Kinoteatr Polonez, ul. Wita Stwosza 2/4
    9.00 – Bal Malucha– zaproszenia do odbioru w kinie
    11.30 – Bal Malucha– zaproszenia do odbioru w kinie
  • OSiR, Hala nr 1 ul. Pomologiczna 10
    10.00 – Kolejka 1 i 2 ligi Skierniewickiej Ligi Siatkówki, sezon 2016

ORGANIZATORZY ZASTRZEGAJĄ SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W PROGRAMIE

Pływalnia Miejska „Nawa” zaprasza na:

LODOWISKO „BIAŁY ORLIK”

  • bezpłatne wejście dla dzieci i młodzieży
  • bezpłatna nauka jazdy na łyżwach dla dzieci i młodzieży (wejścia indywidualne), poniedziałek – piątek godz. 10.00-12.00 (podział na dwie grupy ze względu na umiejętności) – zapisy w wypożyczalni łyżew
  • weekendowa Nauka Jazdy na Łyżwach – godz. 10.00-12.00 (zapisy w kasie wypożyczalni)

BASEN

  • bezpłatna nauka pływania dla dzieci w wieku szkolnym, poniedziałek – piątek godz. 9.00-11.00 (dwie grupy) – zapisy w kasie pływalni
  • wejście na pływalnię po obniżonych cenach biletów indywidualnych: dla dzieci 2,50 zł/h od osoby, dla grup 2,00 zł/h od osoby

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na:

  • ORLIKI – czynne w godz. 9.00-22.00 (w zależności od warunków pogodowych)
  • Hale sportowe z instruktorem dla dzieci i młodzieży (Hala nr 1 ul. Pomologiczna 10 oraz Hala nr 3 ul. Tetmajera 7) czynne poniedziałek – piątek godz. 9.00-15.00 (dotyczy dni i godzin, w których nie ma imprez sportowych)
    UWAGA: zapisy na imprezy sportowe – 30 min. przed startem zawodów.

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach informuje:

  • grupa warsztatowa oznaczona * może liczyć maksymalnie 15 osób,
  • udział grup w zajęciach wymaga wcześniejszego zgłoszenia w CKiS,
  • rodzice dzieci, które nie uczestniczą w feriach w szkołach, proszeni są o wcześniejsze indywidualne zgłaszanie ich uczestnictwa w zajęciach CKiS

TELEFONY:

CKiS (CENTRUM KULTURY i SZTUKI) – 46 833 24 12
NAWA (PŁYWALNIA MIEJSKA) – 46 833 89 69
Kinoteatr Polonez – 46 833 44 89
RATP (Regionalna Akademia Twórczej Przedsiębiorczości) – 46 833 70 93
Klub Konstancja – 46 833 60 03
MBP (Miejska Biblioteka Publiczna) Filia nr 2 – 46 832 47 94
MBP (Miejska Biblioteka Publiczna) Filia nr 4 – 46 833 10 23
MBP (Miejska Biblioteka Publiczna) ilia nr 5 – 46 832 60 59
MBP (Miejska Biblioteka Publiczna) Oddział dla dzieci– 46 833 58 60
MBP (Miejska Biblioteka Publiczna) 46 833 69 69

Ferie zimowe 2016 w Skierniewicach | CKiS (CENTRUM KULTURY i SZTUKI) Ferie zimowe 2016 | Kinoteatr Polonez Ferie zimowe 2016 | Basen Skierniewice Ferie zimowe 2016 | Darmowe zajęcia na Ferie zimowe 2016 w Skierniewicach

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o