Skierniewice: Festiwal Muzyka Ku Górze oraz Sportowy Piknik Rodzinny

0

Ścianka wspinaczkowa, strzelnica paintballowa, zorbing, waterball, ring bokserski, pokazy motocykli, koncerty lokalnych zespołów, a na zakończenie występ gwiazdy wieczoru Maleo Reggae Rockers – taka moc atrakcji czeka na wszystkich, którzy w ostatnią sobotę wakacji pojawią się nad skierniewickim Zalewem Zadębie.

W tym dniu odbędzie się bowiem Festiwal „Muzyka Ku Górze”, który w tym roku połączony zostanie ze Sportowym Piknikiem Rodzinnym. Oprócz wyżej wymienionych atrakcji każdy  będzie mógł stanąć oko w oko z zawodnikami miejskich klubów rywalizując w różnych dyscyplinach sportowych. Na najlepszych czekają darmowe przejażdżki motorówką oraz karnety do parku linowego. Podczas spotkania będzie można także oznakować rower, wziąć udział w warsztatach zumby oraz podziwiać różnorodne pokazy taneczne.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Skierniewic. Z myślą o nich nad Zalewem wydzielona zostanie specjalna strefa malucha przygotowana m.in. przez fundację Chodźmy Razem. Wakacje zakończymy w egzotycznym stylu.

W klimaty rodem z Jamajki wprowadzi nas bowiem zespół Maleo Reggae Rockers.

Festiwal Muzyka Ku Górze organizowany jest w ramach Miejskiego Programu „Bezpieczna Szkoła w Bezpiecznym Mieście”, realizowanego we wszystkich placówkach oświatowych. Jest to autorski program, który poprzez edukację i profilaktykę przyczynia się do powstania trwałych mechanizmów poprawy bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży. Pozytywne rytmy i energetyczne brzmienia promują zabawę bez „promili” i innych wspomagaczy.

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments