Skierniewice: Inwestycje drogowe na osiedlu Rawka [WIDEO]

1
654

Jedna z najważniejszych drogowych inwestycji w tym roku na skierniewickim osiedlu Rawka to przebudowa ul. Bohaterów Westerplatte. Inwestycja przewiduje nowy chodnik oraz ma poprawić bezpieczeństwo.

Wiceprezydenci Skierniewic Eugeniusz Góraj oraz Jarosław Chęcielewski wraz z naczelnikiem Wydziału Dróg i Komunikacji Stanisławem Lipcem podczas oględzin dróg na Rawce podjęli decyzję, że będą przeprowadzane konsultacje z mieszkańcami w jaki sposób powinna wyglądać inwestycja odnośnie chodnika bądź ścieżki rowerowej, dodatkowo koniecznie jest skorygowanie łuku, wykonanie studni chłonnych do odprowadzania wody czy remont nawierzchni na ulicy.

Uchwała wprowadzająca zadanie do tegorocznego budżetu będzie rozpatrywana na najbliższej, marcowej sesji rady miasta, a koszt inwestycji to ok. 1,4 mln zł.

Również podczas piątkowego (06.03) spotkania z mieszkańcami osiedla Rawka wiceprezydent Skierniewic, Jarosław Chęcielewski, powiedział, że ul. Bohaterów Westerplatte to jedna z głównych ulic w tym rejonie miasta i droga od lat czeka na modernizację. Zadeklarował także, że w ciągu najbliższych czterech lat wszystkie drogi na osiedlu Rawka zostaną utwardzone.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
1 Autorzy komentarzy
piotrek_ber Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
piotrek_ber
Gość
piotrek_ber

w końcu ile można było czekać