Skierniewice: Małe i duże talenty w Starostwie [FOTO]

0
459

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin odbywających się pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej Anny i Bronisława Komorowskich, w dniu 15 maja w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach zorganizowano seminarium „Porozmawiajmy o rodzinie i talentach”.

Seminarium zorganizowała Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna pod patronatem Starosty Skierniewickiego Mirosława Beliny.

Po dwóch wykładach wygłoszonych dla rodziców przez przedstawicielkę poradni oraz dr Andrzeja Zbonikowskiego z Akademii Humanistyczno – Pedagogicznej w Łodzi o kształtowaniu postaw twórczych u dzieci, na salę zaproszono utalentowane dzieci i młodzież ze szkół i przedszkoli naszego powiatu.

Wszystkim uczestnikom seminarium zaprezentowały się duże talenty: Katarzyna Białkowska – znana judoczka, Agnieszka Głuszek–Nowicka – twórczyni ludowa, Krzysztof Supera – strażak, wielokrotny zwycięzca teleturnieju „Jaka to melodia”, Mirosław Klemba – autor książek historycznych.

Nasze małe talenty otrzymały nagrody i wyróżnienia, wręczone przez gości seminarium. Na zakończenie odbył się krótki występ artystyczny.

Zdjęcia udostępnione przez TvSkierniewice.pl.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o