Skierniewice: Marcin "Różal" Różalski szkolił fighterów

0
397

W weekend w Skierniewickim Klubie Karate Kyokushin odbyło się seminarium sztuk walki,  które poprowadził Marcin Różalski – zawodnik federacji KSW oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy w Kick Boxingu. To kolejna wielka postać na scenie sztuk walki światowego formatu, która odwiedziła nasze miasto na zaproszenie Przemysława Matuszewskiego.

Marcin Różalski to jeden z najlepszych polskich zawodników Muay Thai i Kick Boxingu.

W swojej karierze zdobywał tytuły mistrza Polski i Europy i walczył z najlepszymi zawodnikami na świecie – ostatnio gości na galach KSW. Uważam, że dla moich podopiecznych to bardzo cenne doświadczenie. Nie tylko mogą podejrzeć w pracy świetnego zawodnika, ale również mają szanse nauczyć się wielu ringowych trików i technik potrzebnych w walce. – powiedział Przemysław Matuszewski, trener skierniewickich karateków.

Na matach skierniewickiego klubu Marcin „Różal” Różalski pokazał kilka najważniejszych technik
i ćwiczeń używanych w nowoczesnym Kick Boxingu. Zawodnicy doskonalili m.in. gardę bokserską, techniki nożne oraz nadawanie siły uderzeniom ręcznym i nożnym.

W seminarium wzięło udział ponad 20 zawodników czynnie uprawiających sporty walki pod okiem Przemysława Matuszewskiego. Dotychczas na zaproszenie skierniewickiej sekcji przyjechali m.in. Łukasz „Juras” Jurkowski (zwycięzca pierwszej Konfrontacji Sztuk Walki) i Mirosław Okninski (trener MMA m.in. Mariusza Pudzianowskiego).

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments