Skierniewice: Najpierw ukradł papierosy, potem awanturował się na dworcu PKP

1
344
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

24 listopada 2015 roku zarzut kradzieży usłyszał 21-letni mieszkaniec powiatu otwockiego, który kradł papierosy w marketach. 22 listopada kilka minut przez godz. 22:00 skierniewiccy policjanci pojechali na interwencję na dworcu, w której mężczyzna miał agresywnie zachowywać się wobec ochrony. Policjanci ustalili po przybyciu na miejsce, że awanturnik nie był sam.

Kiedy podczas awantury z ochroną upadła mu torba, z której wypadły większe ilości papierosów, podszedł jego kompan, zabrał część paczek i uciekł. Interweniujących funkcjonariuszy, poza sytuacją związaną z niewłaściwym zachowaniem mężczyzny zaintrygował fakt posiadania tak dużych ilości papierosów. Postanowili znaleźć drugiego z mężczyzn, który zabrał paczki i uciekł.

W okolicy dworca zauważyli pojazd, na mazowieckich numerach rejestracyjnych, a w środku grupę ludzi. Postanowili sprawdzić, czy nie ma w nim poszukiwanego mężczyzny z papierosami. Chwilę później potwierdzili, że przeczucie ich nie myliło. W samochodzie siedział 19-letni mieszkaniec otwocka, miedzy siedzeniami chowając reklamówkę z dużą ilością papierosów. Zarówno on jak i jego agresywny kompan – 21-latek z powiatu otwockiego zostali zatrzymani.

Okazało się, że 81 paczek papierosów pochodzi z kradzieży, której dokonał 21-latek w marketach w Częstochowie i Koluszkach. Zabrał ze sobą 19-latka  z dalszej rodziny, w ramach wspólnego podróżowania.

24 listopada 2015 roku 21-latek usłyszał zarzuty kradzieży, za którą w myśl obowiązującego prawa grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
1 Autorzy komentarzy
Kuba Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kuba
Gość
Kuba

Moze policja zajmie sie narkotykami w Skierniewicach ?? Niedlugo bedzie wychwalanie policji typu : aspirant xxx zzzz dzisiaj o 9 wyruszyl na patrol w celu oddania moczu. Policjant zachowal zimna krew po czym obezwladnil chusteczke metr od siebie .