Skierniewice: Nowe chodniki

0
253

Wraz z połową sierpnia rozpoczęły się przebudowy kolejnych chodników w naszym mieście. Na jakości zyskają przede wszystkim te w ulicach Łowickiej, Jasnej, Mickiewicza oraz Wańkowicza.

Pierwsze prace ruszyły już w ulicy Łowickiej, gdzie na całym odc. od ul. Orzeszkowej do Wyszyńskiego już wkrótce powstanie nowy deptak. Koszt tego zadania wynosi 293 tys. zł., a wykonawcą jest przedsiębiorstwo robót budowlanych Skierdróg sp. z o.o.

Ta sama firma rozpoczęła również remont chodnika w ul. Jasnej na odc. od ul. Łowickiej do ul. Wyszyńskiego. Inwestycja kosztuje 143 tys. zł. Kolejnym ważnym przedsięwzięciem będzie przebudowa, z której z pewnością ucieszą się piesi spacerujący ul. Mickiewicza na odc. od ul. Lelewela do ul. Szkolnej. Koszt to blisko 175,5 tys. zł. Zmiany nie ominą również chodnika w ul. Wańkowicza na wysokości bloku nr 5. Za zadanie, które kosztuje ok. 27 tys. zł, odpowiada firma MIRDRÓG z Rawy Mazowieckiej. Termin zakończenia wszystkich wymienionych robót to połowa października br.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania w rejonie remontowanych ulic.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o