Skierniewice: Odnaleziono zaginioną 13-latkę

0
398

Późnym wieczorem 11 lipca 2014 roku zaniepokojona rodzina 13-latki pochodzącej z jednej z miejscowości w gminie Słupia koło Skierniewic powiadomiła, że dziewczyna wyszła z domu około 8 rano i do chwili obecnej nie powróciła. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania zaginionej.

Funkcjonariusze szybko zawężyli obszar poszukiwań do terenu gminy Słupia, gdzie według ich ustaleń miała znajdować się dziewczyna. Ponieważ mimo intensywnych działań nie odnaleźli 13-latki następnego dnia z samego rana zaangażowane zostały dodatkowe siły policyjne, których zadaniem było sprawdzanie możliwych miejsc gromadzenia się młodzieży, polnych dróżek, pustostanów, przystanków, czy innych miejsc, w których mogła schronić się dziewczyna przed ulewnym deszczem.

Akcją kierowała na miejscu podinsp. Małgorzata Staniszewska-Karwat – Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach. Oprócz dodatkowych sił policyjnych, w działania włączyli się strażacy ze Skierniewic i okoliczne ochotnicze straże pożarne, również z terenu powiatu brzezińskiego. Wykorzystano również policyjny helikopter. Nastolatkę w trakcie sprawdzania terenu odnaleźli strażacy z OSP Krosnowa, którzy po tym, jak zauważyli podobnie ubraną dziewczynę na przystanku PKP Krosnowa zaalarmowali policjantów i wspólnie z nimi udali się po dziewczynę.

Okazało się, że była to zaginiona 13-latka, którą policjanci przewieźli do Skierniewic, aby przekazać pod opiekę rodziny.

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments