Skierniewice: Perfect i COMA gwiazdami Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw 2014

0
417

Zespół Perfect, COMA, Ewa Farna, GrubSon, tak zapowiada się tegoroczne XXXVII Skierniewickie Święto Kwiatów Owoców i Warzyw. Skierniewicki ratusz po raz kolejny o zdanie w sprawie doboru repertuaru pytał mieszkańców miasta, pomysł okazał się trafiony.

Największe skierniewickie wydarzenie odbędzie się w weekend 20-21 września. Święto Kwiatów Owoców i Warzyw to nie tylko impreza związana z sadownictwem i ogrodnictwem, ale przede wszystkim ogromny rozrywkowy event w centrum miasta. Na scenie podczas sobotniego wieczoru wystąpi: Perfect, COMA oraz Natalia Szroeder & Liber oraz w kabaretowym programie wystąpi Formacja Chatelet. Niedziela to z kolei: GrubSon, Krzysztof Krawczyk, disco-polowy zespół After Party oraz Ewa Farna.

W tym roku wzorem lat poprzednich wpływ na program imprezy mieli sami mieszkańcy. Urząd o zdanie pytał w ankiecie, w której to udział wzięło ponad 6 tys. osób, oddając w sumie rekordową liczbę ponad 14 tys. głosów. Skierniewickie święto uznane zostało za „Najlepszy produkt turystyczny województwa łódzkiego 2011”.

Przetarg na kompleksową organizację występów artystów wygrała firma World Media. Koszt to około 460 tys. złotych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o