Skierniewice: Poczęstowały koleżankę marihuaną

0
242
fot. flickr.com

12 marca dyżurny skierniewickiej Policji otrzymał informację, iż do Szpitala została przywieziona 17 letnia dziewczyna z objawami zażycia środków odurzających. Z relacji lekarza wynikało, iż pacjentka zasłabła po zażyciu marihuany.

Policjanci którzy udali się do Szpitala ustalili, iż 17 latka w rejonie rynku w Bolimowie spotkała się z dwiema 16-to letnimi koleżankami. Koleżanki zaproponowały jej by spróbowała razem z nimi zapalić marihuanę. Gdy zaciągnęła się dymem straciła przytomność.

»Fałszywy ksiądz zatrzymany

Policjanci po udaniu się do Bolimowa zatrzymali 16-to letnią żyrardowiankę i jej rówieśniczkę zamieszkałą w powiecie łowickim. Obie dziewczyny przyznały się do poczęstowania koleżanki narkotykiem. Funkcjonariusze prowadząc w tej sprawie dalsze czynności ustalili, od kogo zakupiły one marihuanę.

»Jagiellońska 27 to już koniec kamienicy

Kilka godzin później w gminie Nieborów został zatrzymany 18 letni mężczyzna. W trakcie przeszukania stróże prawa odnaleźli u niego dwie dilerki z marihuaną. 16- to latki za swój czyn będą odpowiadać przed sądem rodzinnym natomiast 18-to latkowi za sprzedaż narkotyku grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o