Skierniewice: Podium dla Skierniewiczanina

0
376

Drugie miejsce podczas Pucharu Polski Centralnej MMA 2013 zdobył Karol Karol Michalak zawodnik Skierniewickiego Klubu Karate Kyokushin. Skierniewicki zawodnik mieszanych sztuk walki w drodze po srebro okazał się lepszy od 22 innych fighterów, którzy startowali w kategorii wagowej senior do 80 kg. W oktagonie podczas weekendowych zawodów walczyło ponad 250 zawodników.

„Karol pokazał jedną z najlepszych stójek na całych zawodach. To jednak nie dziwi bo nasz background to karate. Cieszy mnie jednak to, że nie odstawaliśmy ani trochę od przeciwników jeśli chodzi o techniki parterowe” – powiedział Przemysław Matuszewski trener skierniewickich fighterów. Karol Michalak pierwszą walkę wygrał na punkty, ale z walki na walkę rozkręcał się. W kolejnej poddał przeciwnika duszeniem gilotynowym a w następnej efektownie założył trójkąt nogami zmuszając przeciwnika do poddania walki. Nasz zawodnik uległ dopiero w walce finałowej.

Puchar polski zorganizowano w ramach zawodów ALMMA 33, które odbyły się w Sochaczewie. Uczestniczyło w nich ponad 250 zawodników z najlepszych polskich klubów zajmujących się mieszanymi sztukami walki. Zawody prowadzone były równolegle na dwóch matach oraz centralnym oktagonie.

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments