Skierniewice: Promocja w Rosji

0

- REKRAMA -

Miasto Skierniewice na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi wzięło udział w XI Targach Turystycznych „Lentravel”, które odbyły się 19 i 20 kwietnia w Petersburgu.

fot. UM Skierniewice

Targi Turystyczne odbywały się na terenie Twierdzy Pietropawłowskiej – jednej z najwiekszych atrakcji turystycznych Petersburga. Przedsięwzięcie zostało zainicjowane przez Centrum Informacji Turystycznej i Administarcję Obwodu Leningradzkiego. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia Województwo Łódzkie wraz ze Skierniewicami zaprezentowało przedstawicielom branży turystycznej i zwiedzającym pełny obraz regionu oraz jego najważniejsze atrakcje. Odwiedzający stoisko mogli zaopatrzyć się w ulotki przedstawiające zabytki Skierniewic oraz te opisujące atrakcje sportowe i turystyczne, plany miasta, foldery inwestycyjne oraz miejskie gadżety.

W Targach uczestniczyli przedstawiciele władz lokalnych z obwodu leningradzkiego, firmy z branży turystycznej oraz reprezentanci zagraniczni. Nasze miasto reprezentowała delegacja w składzie: Leszek Trębski – Prezydent Miasta, Arkadiusz Binek – Naczelnik Wydziału Organizacyjnego oraz Marta Gaś – Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta.

Na stoisku wystawienniczym delegację odwiedził m.in. Aleksander Kuzniecow, wicegubernator obwodu leningradzkiego, a w Konsulacie Generalnym RP w Petersburgu łódzka delegacja uczestniczyła w spotkaniu z Piotrem Marciniakiem, kierownikiem placówki.

- Reklama -

Poprzedni artykułSkierniewice: COCHISE w Art De Grand
Następny artykułSkierniewice: Wyniki plebiscytu na Gwiazdę SŚKOiW
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments