Skierniewice: Rajd Wiosny już w weekend

0
296

W najbliższy weekend, 27 i 28 kwietnia odbędzie się I eliminacja XV Edycji Skierniewickiego Rajdu Samochodowego o Puchar Prezydenta Miasta – Rajd Wiosny 2013.

Po zimowej przerwie do Skierniewic wracają rajdy samochodowe. Zawody, które rokrocznie przyciągają coraz większą liczbę kierowców, jak i kibiców rozpoczną się już w sobotę przed skierniewickim Ratuszem (zapisy od godz. 16.00). Załogi podzielone będą na trzy grupy.

Każda z nich dzień po dniu będzie miała do pokonania trzy odcinki specjalne, rozgrywane w następujących lokalizacjach:  na terenie dawnej jednostki wojskowej przy ul. 1-go Maja oraz Energetyki Cieplnej i firmy Polbruk przy ul. Czerwonej. Tym razem na trasie rajdu będzie dominowała nawierzchni asfaltowo – szturmowa. Całkowita długość trasy będzie liczyć około 50 km. Drugiego dnia rajdowcy wystartują już o godz. 9:00. Zwieńczeniem zawodów będzie dekoracja zwycięzców na skierniewickim Rynku przed Ratuszem około godz. 15.00.

Głównym sponsorem zawodów jest Prezydent Miasta Skierniewice Leszek Trębski oraz firma olejowa Castrol. Komandorem rajdu jest Maciej Wisławski.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o