Skierniewice: Sienkiewicza i Zawadzkiego do remontu

0
388
fot. UM Skierniewice

W najbliższym czasie o nowe drogi wzbogaci się centralna część naszego miasta. W połowie października rozpoczną się bowiem modernizacje nawierzchni jezdni w ulicach Sienkiewicza i Zawadzkiego.

W ramach zadania w ul. Zawadzkiego na odcinku od ul. Pomologicznej do ul. Reymonta powstanie nowa nawierzchnia bitumiczna. Wartości zadania to ponad 152 tys. zł. Warto wspomnieć, że to nie jedyna inwestycja w tym rejonie w ostatnim czasie. W 2011 roku zakończono bowiem kompleksową przebudowę chodników po obu stronach ulicy. W drugiej połowie miesiąca za ponad 379 tys. zł przeprowadzony zostanie także remont jezdni w ul. Sienkiewicza na odc. od Dworca PKP do skrzyżowania ulic 3 Maja i Sobieskiego. Za prace, które potrwają do połowy listopada br., w obu przypadkach odpowiedzialna będzie firma SKANSKA S.A.

– Celem skierniewickiego Samorządu jest ciągły rozwój infrastruktury drogowej. Rok rocznie staramy się, aby miejskie drogi były nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim bezpieczne, dlatego przeznaczamy na ten cel dużą część budżetu– podkreśla prezydent Leszek Trębski.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o