Strona główna Wiadomości Skierniewice: Szymon Hołownia spotkał się z mieszkańcami na rynku

Skierniewice: Szymon Hołownia spotkał się z mieszkańcami na rynku [ZDJĘCIA]

6

Zobacz galerię [24]
Adam Sobieszek
Zobacz galerię [24]
Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta RP, odwiedził w czwartek (21 maja) Skierniewice. Tematem spotkania była susza w Polsce i zabetonowany rynek Skierniewic.

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

holownia to co moze zrobic to najpredzej kleksa

A szkoda, ze nie padło pytanie, czy jak wejdą szczepionki na zmyślonego świrusa, to czy będzie za przymusowym szczepieniem … otóż Hołownia jest za przymusowym szczepieniem jak wielu innych kandydatów, czyli można zakładać, że albo się szczepisz, albo kulka w łeb tudzież inna forma represji, utylizacji, eliminacji – żadnego wyboru, przymus …

Chyba tylki Szumowski jest za przymusowym szczepieniem.

rynek skierniewicki to niestety pomnik poprzedniego prezydenta . tragiczny pod kazdym względem beton i brak zieleni istna ” patelnia” i tragedia dla mieszkanek miasta – dobra dla mężczyzn chodzących bez obcasów. Tu najlepiej w trampkach . Mieszkam w Skierniewicach od 1961r i pamiętam świetność fontanny i okoliczne drzewa , ławeczki i klimat tego miejsca.Jesli w sensowny sposób władze zadbałyby to dzisiaj MOJE MIASTO – Rynek centralne miejsce nie byłoby pośmiewiskiem POLSKI. A Skierniewice to miasto niegdyś słynace z Instytutów Sadownictwa , Warzywnictwa i Kwiaciarstwa tego co najbliższe NATURZE.” Pomników ” chyba się nie pozbędziemy ale patrzmy w przyszłość i cudownym… Czytaj więcej »

Byłem, widziałem, przeżyłem…
… Porażka ma wielu ojców

Apeluję do pana prezydenta Panie prezydencie drzewa drzewa sadzić drzewa albo zrobić te paskudne dachy i sadzić drzewa.
Naprawić to co zepsuli poprzednicy.

wpDiscuz
Exit mobile version