Skierniewice: Tragiczny wypadek – graficiarz nie żyje

0
408
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

23-letni mężczyzna zginął w wypadku, do jakiego doszło w piątek (06.06 ) po godz. 23 w Skierniewicach. Tragedia rozegrała się przy ul. Łowickiej, na terenie parku, w pobliżu parowozowni, gdzie mieszkaniec Warszawy wpadł do studni.

Policjanci i strażacy otrzymali zgłoszenie, że na terenie parku miejskiego w Skierniewicach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Trzech mężczyzn w wieku 23, 26 i 28 lat, przyjechało samochodem do Skierniewic w okolice lokomotywowni. Ich zamiarem było namalowanie graffiti na jednej z lokomotyw. Dwóch z mężczyzn, 26- i 23-latek, udało się przez park z zamiarem dotarcia do torów kolejowych od strony zarośli. W pewnym momencie 23-latek wpadł do betonowej studni, obok której przechodzili. Jego kolega słysząc hałas wezwał na pomoc 28-latka, który pozostał przy aucie. Po wyciągnięciu kolegi z wody mężczyźni podjęli reanimację i wezwali pomoc.

Niestety ich działania nie przyniosły skutku. Lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon 23-latka. Okazało się, że studnia, do której wpadł młody mężczyzna miała głębokość około 10 metrów.

Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Skierniewicach wyjaśnia policja.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o