Skierniewice: ugodził kolegę nożem

0
241
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

Skierniewiccy policjanci zatrzymali 60 latka, który zranił nożem 65 letniego pokrzywdzonego. Ofiara  została hospitalizowana.

7 maja 2013 r. około godziny 23.30 dyżurny skierniewickiej policji otrzymał informację o 65-letnim pacjencie szpitala, który został przyjęty na oddział z raną ciętą brzucha i pleców. Obrażenia, choć bezpośrednio nie zagrażały życiu,  wymagały szybkiej interwencji medycznej. Funkcjonariusze w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że do jego mieszkania wszedł znany mu z widzenia starszy mężczyzna. Chwycił dwa leżące na stole noże i bez powodu zaatakował nimi 65 latka. Po zadaniu tych ciosów wyszedł. Policjanci analizując zebrane informacje, wytypowali podejrzewanego.

Okazało się, że prawdopodobny nożownik  nie nocował w swoim miejscu zameldowania. Dzięki dobremu rozpoznaniu  funkcjonariusze ustalili gdzie może przebywać. W godzinach rannych, 8 maja 2013 roku policjanci na czele ze skierniewickim  komendantem  pojechali do wytypowanej posesji gdzie zatrzymany został podejrzewany o napaść 60 latek.

Badanie wykazało w jego organizmie 2 promile alkoholu. Usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. Funkcjonariusze wystąpili do prokuratury aby ta zawnioskowała do sądu o tymczasowy areszt nożownika.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o