Strona główna Wiadomości Skierniewice: Ukradli telewizor by zastawić go w lombardzie

Skierniewice: Ukradli telewizor by zastawić go w lombardzie

1
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

- REKRAMA -

W piątek 28 listopada 2020 roku zarzuty usłyszała para skierniewiczan, która okradła 68-letnią kobietę. podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

26 listopada 2020 roku skierniewicka policja została powiadomiona o kradzieży telewizora na szkodę 68-letniej mieszkanki Skierniewic. Miało do niej dojść kilka dni wcześniej, a wartość strat została oszacowana na 550 złotych.

Policjanci bazując na zebranych w prowadzonym postępowaniu informacjach, pojechali na przeszukanie do jednego z mieszkań w centrum miasta. Zamieszkiwała w nim para, wytypowana, jako ta podejrzewana o kradzież telewizora. Przeszukanie okazało się trafne – policjanci znaleźli  w mieszkaniu dokument zastawu poszukiwanego sprzętu w jednym ze skierniewickich lombardów. W placówce funkcjonariusze zabezpieczyli zastawiony telewizor, a przestępczy duet doprowadzili do skierniewickiej komendy.

Zatrzymani mieszkańcy Skierniewic, 49-letnia kobieta oraz 42-letni mężczyzna, w piątek 27 listopada 2020 roku usłyszeli zarzuty związane ze wspólną kradzieżą, a mężczyzna dodatkowo zarzut kierowania gróźb karalnych wobec 68-latki.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie gróźb karalnych kara pozbawienia wolności do lat 2.

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

roszczeniowe pasożyty żerujące na cudzej krzywdzie. Jak można okraść bezbronną osobę?

wpDiscuz
Exit mobile version