Skierniewice: Wpadł z narkotykami po dachowaniu

0
220
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

Policjanci zatrzymali 29-letniego skierniewiczanina, w którego samochodzie znaleźli znaczne ilości środków odurzających. Prokurator Rejonowy w Skierniewicach w dniu 23 kwietnia 2015 roku  postawił mężczyźnie zarzuty i objął go policyjnym dozorem.

21 kwietnia 2015 roku około godz. 21:00 patrol ruchu drogowego udał się do miejscowości Ruda, gdzie miało dojść do zdarzenia drogowego. Na miejscu policjanci zastali rozbitego daewoo lanosa i siedzącego przed nim, poobijanego mężczyznę. Jak wynikało z relacji świadków zdarzenia mężczyzna kierując samochodem na łuku drogi stracił nad nim panowanie, zjechał częściowo do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Policjanci wyczuwali od mężczyzny silną woń alkoholu, jednak jego stan nie pozwalał na sprawdzenie poziomu tej substancji w wydychanym powietrzu – od 29-latka pobrano krew do dalszych badań.

W trakcie czynności procesowych dotyczących powyższego zdarzenia drogowego, oprócz znajdującego się w lanosie alkoholu policjanci odnaleźli  też substancje odurzające. W czynnościach brał udział pies policyjny. Łącznie w wyniku przeszukania pojazdu, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 104 gramy marihuany oraz niespełna 2 gramy amfetaminy. Zatrzymany 29-latek do czasu usłyszenia zarzutów, również podczas pobytu w szpitalu znajdował się pod nadzorem skierniewickich policjantów.

23 kwietnia 2015 roku usłyszał prokuratorskie zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o