Skierniewice: Zabezpieczono 340 gramów marihuany

0
303

Policjanci rozpracowując środowisko przestępcze zajmujące się rozprowadzaniem narkotyków ujawnili znaczne ilości marihuany. W piątek, 8 maja 2015 roku zatrzymany 42-latek usłyszał zarzuty i zgodnie z postanowieniem sądu został tymczasowo aresztowany. Z zabezpieczonych 340 gramów narkotyku, można by było uzyskać nawet 680 porcji dilerskich.

7 maja 2015 roku z ustaleń policjantów wynikało, że na dworcu PKP może znajdować się mężczyzna posiadający znaczne ilości narkotyków. Ustalenia te wskazywały też, że w przeszłości posiadał on problemy z prawem w podobnych sprawach. Około godz. 13:00 kryminalni rozpoznali w jednej z osób na dworcu ustalonego mężczyznę i rozpoczęli działania. 42-letni skierniewiczanin został przeszukany, a w torbie podręcznej policjanci ujawnili zawinięte w folię kwiatostany ziela, który jak się później okazało pochodziły z konopii indyjskiej – były marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany, a 340 gramów zabezpieczonych narkotyków trafiło do policyjnego depozytu, dalej ich badaniem zajmie się biegły.

Sprawę objęła śledztwem Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach. 8 maja 42-latek usłyszał zarzuty, a następnie sąd postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o