Skierniewice: Zapraszamy KZK o Puchar Starosty Skierniewickiego

0
375

W nadchodzącą niedzielę (26.01) na terenie spółki WOD-KAN w Mokrej Prawej Auto Klub Skierniewice zorganizuje drugą KZK 2014 o Puchar Starosty Skierniewickiego. Pierwsza edycja odbyła się podczas 22.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem imprezy jest podnoszenie umiejętności kierowcy, które mają promować bezpieczne i odpowiedzialne zachowania w ruchu drogowym.

 

 

Po raz pierwszy Konkurs Zręczności Kierowców odbędzie się na terenach spółki WOD-KAN w Mokrej Prawej 30. Uczestnicy konkursu do pokonania będą mieli 3 próby po 2 razy w tym jeden przejazd nie liczony do końcowej sumy.

Jak mówi Łukasz Karwat z Auto Klubu Skierniewice. – Celem imprezy jest podnoszenie umiejętności kierowcy za kierownicą dzięki zastosowaniu takich elementów jak nawrót, slalom. Nauka polega na przejeździe na czas określonego schematu próby, każda próba uczy pokory dla własnych ambicji w umiejętnościach panowania nad samochodem.

»Relacja z VI KZK [FOTO+VIDEO]

Rejestracja zawodników przed niedzielnym rajdem rozpoczyna się o godz. 9 (zapisy), wpisowe to 30 PLN, a pierwszy kierowca swój przejazd rozpocznie o godz. 9:45. Pomiar czasów przeprowadzony będzie przy użyciu fotokomórek (dzięki uprzejmości IRMAR TUNING). Zakończenie konkursu planowane jest na godz. 14:00.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o