Skierniewice: Zatrzymany za znieważenie i narkotyki

0
337
fot. flickr.com

Skierniewiccy policjanci zatrzymali mieszkańca Skierniewic, za znieważenie funkcjonariusza publicznego na służbie oraz posiadanie narkotyków.

We wtorek 21 maja około godziny 17:00 patrol skierniewickich policjantów na prośbę taksówkarzy podjął interwencję na postoju taxi przy ulicy Dworcowej w Skierniewicach. 20 letnia mieszkanka gminy Puszcza Mariańska zaparkowała swój samochód na postoju taxi i nie chciała odjechać. W trakcie gdy policjanci rozmawiali z właścicielką auta, z dworca wyszedł młody mężczyzna. Gdy zauważył funkcjonariuszy rozmawiających z jego koleżanką, zaczął używać wobec nich słów wulgarnych. Mężczyzna nie reagował na wezwania funkcjonariuszy do zachowania spokoju cały czas im ubliżając. Został zatrzymany. Okazał się nim 21 letni mieszkaniec Skierniewic. W trakcie przeszukania jego odzieży mundurowi odnaleźli trzy zawiniątka zawierające marihuanę, w jego mieszkaniu kolejne siedem.

» Poczęstowały koleżankę marihuaną

Za znieważenie funkcjonariusza publicznego grozi mu kara do roku pozbawienia wolności, a za posiadanie narkotyków do lat 2.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o