Strona głównaWiadomościSkierniewice: Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Skierniewice: Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

- REKRAMA -

W dniach 04.11-29.11.2013.- roku w godz. 7.00 – 21.00 na terenie Skierniewic odbędzie się bezpłatny odbiór odpadów wielkogabarytowych od właścicieli prywatnych posesji.

Rodzaje odpadów, które będą odbierane: zużyty sprzęt AGD i RTV, zużyte opony i akumulatory od samochodów osobowych, baterie i akumulatory, jarzeniówki, świetlówki, złom metalowy, przeterminowane lekarstwa, elementy z tworzyw sztucznych nie mieszczące się w workach do segregacji, zużyte meble i elementy stolarki.

Nie będą zabierane: gruz, kamienie, odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych, odpady zawierające azbest (np. eternit).

Odpady powinny być wyraźnie oznaczone np. napis na pudełkach lub przyczepiona kartka.

– Prosimy o wystawienie odpadów najpóźniej do godz. 7.00 w dniu odbioru, odpady nie wystawione w terminie nie będą zabierane. – Informuje Arkadiusz Kopczewski, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Skierniewicach.

Szczegółowe informacje pod nr tel 46 833 33 34 (eko-region).

Odpady będą zabierane w trakcie przejazdu samochodu przez każdą ulicę miasta według następującego harmonogramu:

04.11.2013
M.C. Skłodowskiej, Czerwona, Przemysłowa.

05.11.2013
Makowska, Malinowskiego, Żurawia, Drążkiewicza, Chroboczka, Niecała, Łabędzkiego,  A.Krzywoń, Polna, Sikorskiego, Długosza, Wysockiego, Kasprowicza, Paczkowskiego, Paderewskiego, Zubrzyckiego.

06.11.2013 

Czysta, Św. Floriana, Słoneczna, Okrzei, 1-go Maja, Pl. Dąbrowskiego, Rzeczna, Kościelna, Jagiellońska, Mireckiego, Batorego, Tuwima, Kilińskiego, Św. Stanisława, Koszarowa.

07.11.2013
Dąbie, 500-lecia, Topolowa, Balcerowska, Różana, Tulipanowa, Niezapominajek, Klonowa, Raciborskiego Świerkowa, Wierzbowa, Jaśminowa, Małkowskiego, Miodowa, Konwaliowa, Zadębie – posesje o nr nieparzystych.

08.11.2013
Harcerska, Sportowa, Wojska Polskiego, Strzelecka, Kozietulskiego, Senatorska, Próchnika, Spokojna, Pogodna, Łowicka, Hibnera, Wyszyńskiego, Orzeszkowej, Jasna, Wiosenna, Samotna, Bielańska, Widok do Łowickiej, Kameralna, Starbacicha, Sybiraków,

12.11.2013

Reja, Irysowa, Gerbery, Kaktusowa, Bratkowa, Bananowa, Mandarynkowa, Cytrynowa, Gajowa, Krokusowa, Górna, Pomarańczowa. Cicha, M. Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Szenwalda, Staffa, Broniewskiego, Słowackiego, Żeromskiego, Kopernika, Budowlana, Wschodnia.

13.11.2013
Poniatowskiego, Jeżewskiego, Traugutta, Liliowa, Daliowa, Gladioli, Hortensji, Storczykowa, Chabrowa, Nasturcjowa, Narcyzowa, Młynarska (do rzeki),  Modrzewskiego, Kochanowskiego, Staszica, Kołłątaja, Korczaka, Jordana, P. Skargi.

14.11.2013
Kościuszki, Moniuszki, Wieniawskiego, Plantowa, Willowa, Piłsudskiego, Krasickiego. Nowomiejska, Waryńskiego, Sierakowicka, Łączna, Zwierzyniecka, Sosnowa, Kasztanowa, Maków – Zwierzyniec, Listopadowa, Chopina, Racławicka.

15.11.2013
M.Kolbe, Parowozowa, Pasażerska, Torowa, Trakcyjna, Rekreacyjna, Wagonowa, Podkładowa, Domarasiewicza, Kolejowa, Warszawska, Grabina, Widok do nr 31, Stęborowskiego, Kombatantów, Sułkowskiego, Wagnera, Twarowskiej, Sienna, Rolna, Wiejska, Składowa, Nowobielańska, Szarych Szeregów, Asnyka nr 54-76.

20.11.2013
Zadębie –posesje o nr parzystych, Kalinowa, Szarotek, Krzywa, Lipowa , Brzozowa, Jodłowa, Akacjowa, Jarzębinowa, Armii Krajowej, Działkowa, Gójskiego, Skrzypka, Północna, Matejki, Wyspiańskiego.

21.11.2013
Reymonta, Gałeckiego, Lelewela, Sienkiewicza, Konstytucji 3-Maja, Mickiewicza, Rynek, Prymasowska, Rybickiego, Warzywnicza, Instytutowa, Sobieskiego, Strykowska, Mazowiecka, Miła, Kwiatowa, Partyzantów, Sadowa, Buczka, Pomologiczna, Łąkowa, Urocza.

22.11.2013
Batalionów Chłopskich, Wittenberga, Dobra, Witkacego, Zielna, Zielona, B. Radziwiłłówny, Kr. Bony, Kr. Jadwigi, Kr. Marysieńki, Czarnieckiego, Prądzyńskiego, Chodkiewicza, Żółkiewskiego, Koniecpolskiego, Zamoyskiego.

25.11.2013
Bohaterów Westerplatte, Gwardzistów, Bitwy pod Lenino, Powstańców Warszawy, Podchorążych, Kosynierów, Artyleryjska, Berlinga, Czwartaków, Dywizjonu 303, Ułańska, Szwoleżerów, Miedniewicka.

27.11.2013
Bajkowa, Wiklinowa, Jastrzębia, Leśnej Polanki, Kr. Maciusia, Czerwonego Kapturka, Jagodowa, Jaskółcza, Ziołowa, Zagajnikowa, Wiewiórcza, Kubusia Puchatka, J.Brzechwy,  M.C.Skłodowskiej 157/A,B,C,D.

28.11.2013
Łódzka, Piekarska, Feliksów, Ustronna, Młynarska (od rzeki), Feliksów, Wąska, Poprzeczna, Równoległa, Prosta, Zaułek. Przechodnia, Podmiejska, Napoleońska, Żwirowa, Na Piaski, Halinów, Boczna.

29.11.2013
Mszczonowska, Podleśna, Pamiętna, Długa, M.Konopnickiej, Ogrodowa, Wspólna, Al. Niepodległości, Myśliwska, Rawska, Kątna, II Pułku Berlińskiego, Trzcińska, Graniczna, Strobowska.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE