Skierniewice: Zmiana organizacji ruchu w Dzień Wszystkich Świętych

0
449

Urząd Miasta Skierniewice informuję, że w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych w okresie od 31 października (od godz. 00:00) do 3 listopada (do godz. 22:00) w naszym mieście obowiązywać będzie czasowa zmiana organizacji ruchu.

Rejon cmentarza św. Józefa przy ul. Kozietulskiego

W ul. Kozietulskiego, na odcinku od skrzyżowania z 1-go Maja do skrzyżowania z ul. Poniatowskiego obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy do cmentarza św. Józefa. Również w ul. Poniatowskiego wprowadzona zostanie czasowa zmiana. Na całej długości obowiązywał będzie bowiem ruch jednokierunkowy z jazdą od cmentarza w kierunku centrum. Natomiast na odcinku od ul. Kozietulskiego do skrzyżowania z ul. Lipową wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania po obu stronach ulicy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa odwiedzającym, na całej długości cmentarza (wzdłuż ogrodzenia) wprowadzony zostanie obustronny zakaz zatrzymywania się. Dodatkowo na odcinku od ul. Spokojnej do ul. Poniatowskiego wyznaczony zostanie postój TAXI.

Rejon cmentarza komunalnego przy ul. Strobowskiej

Dojazd od ul. Strobowskiej. Aby zwiększyć komfort przyjezdnych na ul. Strobowskiej od ul. Granicznej do cmentarza komunalnego dopuszczone zostanie parkowanie obustronne.

Dojazd od ul. Rawskiej

Na łączniku wzdłuż ogrodów działkowych obowiązywał będzie obu stronny zakaz zatrzymywania się.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do tymczasowych zmian organizacji ruchu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o