Skierniewice/Dąbrowice: Sprawcy pobicia zatrzymani

0
277
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

W nocy 1 czerwca miejscowości Dąbrowice Policjanci zatrzymali agresywnych napastników, którzy w pobliżu dyskoteki zajechali drogę innemu pojazdowi a następnie pobili pasażera. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

1 czerwca około godz. 4:40 nad ranem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach otrzymał zgłoszenie pobicia. Świadek poinformował, że wracając samochodem z dyskoteki w Rowiskach, został wyprzedzony przez audi i zmuszony do zatrzymania. W pobliżu zaparkował także opel astra. Z obu pojazdów wyszło kilku mężczyzn, którzy otworzyli drzwi forda kierowanego przez zgłaszającego a następnie zaczęli bić 22-letniego pasażera. Próbowali go wyciągnąć na zewnątrz. Po całym zajściu wsiedli do samochodów i odjechali.

Dyżury skierniewickiej policji niezwłocznie poinformował o zdarzeniu ościenne jednostki, co doprowadziło do zatrzymania podejrzewanych na terenie Rawy Mazowieckiej. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu rawskiego w wieku od 24 do 28 lat. Trzech usłyszało już zarzuty pobicia za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o