Skierniewicka drogówka przeprowadziła akcję "Dyskoteka"

0
196

Dziewięciu uczestników ruchu drogowego będących pod wpływem alkoholu, a kierujących pojazdami, zostało zatrzymanych w nocy z soboty na niedzielę przez funkcjonariuszy skierniewickiej komendy Policji.

W nocy z 11 na 12 maja 2013r. policjanci skierniewickiej drogówki, przeprowadzili działania pod nazwą „Dyskoteka”, zmierzające do wyeliminowania z ruchu nietrzeźwych kierujących. Działania podjęte zostały w rejonie lokali gastronomicznych na terenie miasta jak również dyskotek odbywających się na terenie powiatu skierniewickiego. Mundurowi przeprowadzili łącznie 264 badań stanu trzeźwości kierowców.

Zatrzymanych zostało dziewięć osób, które prowadziły pojazdy pod działaniem alkoholu. Najmniej bo 0,32 promila alkoholu we krwi miał 17 latek z Nowej Huty, kierowca fiata zatrzymany na ulicy Mszczonowskiej. Niechlubnym rekordzistą, który został zatrzymany w czasie nocnych działań, był 46 letni rowerzysta mający 1,3 promila alkoholu we krwi.

Przypominamy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o