Skierniewicka policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego

0
274
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

Skierniewiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rawie Mazowieckiej wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło prawdopodobnie  w okresie 1-2 grudnia 2015 roku w miejscowości Białynin.

2 grudnia 2015 roku około godz. 7:30 skierniewicka policja otrzymała informację o leżącym na poboczu mężczyźnie, którego ujawnił przejeżdżający kierowca. Okazało się, że 77-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego nie żyje, a wstępne ustalenia wskazują, że mógł zostać potrącony przez pojazd poruszający się drogą krajową nr 72 prawdopodobnie od Rawy Mazowieckiej w kierunku Jeżowa.

Policjanci pod nadzorem rawskiej prokuratury wykonali na miejscu czynności procesowe, udokumentowali ujawnione ślady. Wytypowali też pojazd, którym prawdopodobnie poruszał się sprawca potrącenia – mógł to być ciągnik siodłowy Mercedes Actros MP3 rok produkcji 2008-2011.

W chwili obecnej skierniewicka policja poszukuje świadków zdarzenia – osoby, które posiadają wiedzę o przebiegu tragicznego wypadku lub w ostatnich dniach widziały ciągnik siodłowy Mercedes Actros MP3 z uszkodzeniami przedniej części pojazdu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach pod nr tel. 46 834 11 88. 

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o