Strona głównaWiadomościPowiat skierniewickiSkierniewicki Rajd Rowerowy Wiosny

Skierniewicki Rajd Rowerowy Wiosny [ZDJĘCIA]

- REKRAMA -

Zobacz galerię [105]
Adam Sobieszek
Zobacz galerię [105]
Blisko 200 rowerzystów wzięło udział w – organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Skierniewicach – Skierniewickim Rajdzie Rowerowym Wiosny. 

– Rajd ten pierwotnie miał odbyć się w ostatni weekend maja 2020 roku. Niestety pandemia pokrzyżowała nam plany – mówi wicestarosta Tadeusz Grotkowski – Kolejny termin, 30 maja tego roku został zakwestionowany przez Komendę Wojewódzką Policji. Koniec końców nasza wycieczka odbyła się, mimo nazwy w pierwszy weekend tegorocznego lata.

Trasa wiodła od siedziby Starostwa Powiatowego w Skierniewicach, poprzez Mokrą, Maków, Krężce, Dąbrowice aż do Strobowa.

Na terenie Domu Dziecka w Strobowie na uczestników czekał grillowy poczęstunek, występ zespołu Focus Band oraz losowanie trzech rowerów.

– Po raz trzeci losujemy trzy rowery. Jest to możliwe dzięki wsparciu z Lokalnej Grupy Działania GNIAZDO w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich – tłumaczy wicestarosta – Cieszę się, że w sumie podczas trzech rajdów wzięło udział kilkuset rowerzystów. Każdy otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę i chyba to co najważniejsze – poznanie naszego powiatu z poziomu rowerowego siodełka. 

Jak zapowiadają władze Starostwa, w przyszłości będą organizowane kolejne imprezy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE