Strona główna Kultura Skierniewickie ferie w mieście

Skierniewickie ferie w mieście

artykuł sponsorowany

1

- REKRAMA -

Zobacz galerię [5]
Zobacz galerię [5]

To nie będzie czas nudy. Ferie w Skierniewicach można spędzić na rożne sposoby. Jedno jest pewne, oferta miejskich jednostek na dwa tygodnie lutego jest bardzo bogata.

 

Artystycznie i kulturalnie

Ferie w Skierniewicach rozpoczynają się 11 lutego w tym czasie jak co roku wiele się dzieje. I tak w Centrum Kultury i Sztuki każda z jednostek przygotowała szereg aktywności skierowanych do różnych grup wiekowych. W CKiS-ie co trzeba podkreślić na każdą z form zajęć, obowiązują wcześniejsze zapisy bądź darmowe wejściówki (o terminach odbioru będziemy informować na bieżąco). Poniżej kilka przydatnych kontaktów:

CKiS telefon: 46 833 24 12, e-mail: warsztaty@cekis.pl
Akademia Twórczości telefon: 46 833 70 93, e -mail: anetakapelusz@cekis.pl
Klub Konstancja telefon: 668 120 915, e-mail: irena.socichowska@cekis.pl
Kinoteatr POLONEZ telefon 46 833 44 89

Równie imponująco wygląda lista zająć proponowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. W czterech filiach tej placówki weźmiemy udział w rozmaitych warsztatach i zajęciach, które pozwolą nam poprzeć na świat przez pryzmat książki.

Pierwszy raz w tym roku w organizację ferii dla skierniewickich dzieci włączyło się muzeum. Na wszystkich zainteresowanych niecodziennym odkrywaniem historii Skierniewic czeka m.in. nauka musztry, warsztaty fotograficzne, pokazy filmów czy spacery.

Sportowo

Ci którym zajęcia plastyczne bądź warsztaty nie dostarczają odpowiedniej dawki emocji, polecamy zajęcia sportowe. Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Pływalnia Miejska Nawa prześcigają się w tym roku z propozycjami dla najmłodszych skierniewiczan. Hale, orliki, pływalnia czy lodowisko codziennie otwierają swoje podwoje dla chętnych aktywnego wypoczynku w ferie zimowe.

Wybierajcie według uznania. Poniżej publikujemy plakat ze szczegółowym programem ferii.

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

a jakie są propozycję miasta na ferie dla dzieci w wieku 11-15?

wpDiscuz
Exit mobile version