Strona głównaWiadomościSkierniewickie targowiska zamknięte do odwołania

Skierniewickie targowiska zamknięte do odwołania

- REKRAMA -

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców od niedzieli, 15 marca wszystkie targowiska podlegające pod miasto zostają zamknięte na okres dwóch tygodni.

- REKRAMA -

Po placówkach oświatowych, obiektach ośrodka sportu i rekreacji, basenie, kinie, budynkach urzędu miasta oraz spółek miejskich to kolejna przestrzeń wyłączona z użytku do końca marca. Od najbliższej od niedzieli, 15 marca przez okres dwóch tygodni do zamknięte zostaną wszystkie targowiska, którymi zarządza Zakład Utrzymania Miasta. 

– Targowiska są miejscem bardzo dużego zgromadzenia ludzi. W najbliższych dniach musimy ograniczać kontakty międzyludzkie do minimum, stąd taka decyzja – informują urzędnicy.  

5 KOMENTARZE

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka

To powinniście też zamknąć sklepy O dużej powierzchni bo tez sa duze skupiska ludzi i do tego zamkniety obiekt a nie tylko targowisko.

Zenon

Jak zamknięty jak dzisiaj rano przejeżdżałem tam i ludzie rozkładali stragany, chyba ktoś zapomniał wywiesić tam jakiejś informacji. Do tego tłuka co rządzi w tym mieście, weź człowieku rusz głową nie każdy mieszkaniec czyta internet czy przegląda Facebooka, może warto tak po staroswiecku, bo jak widać na przykładzie rynku to pokazuję ljaki zamęt panuje. Swoją drogą czy nie powinny stać tam odpowiednie służby i od rana pilnować, czy może zbyt zajęte pilnowaniem parkomatów?

Aneta

Dzisiaj my 14 marzec a nie 15, Panie Zenonie

Zenon

Gdy pisałem komentarz nie było napisane że od 15 marca.

Ewa

Od 15 marca mają być zamknięte. Dziś jest 14

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE