Skierniewiczanin wicemistrzem Polski wędkarzy

0
2005

Reprezentujący skierniewicki klub wędkarski, Sławomir Przybysz wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski w wędkarstwie osób z niepełnosprawnością narządów ruchu. Zawody odbyły się na zalewie Wykrot koło Myszyńca w dniach 22-23 kwietnia.

Sławomir Przybysz od początku prezentował bardzo dobrą formę, pierwszego dnia zajmując drugie miejsce w swoim sektorze, drugiego dnia zaś triumfując w sektorze A. W klasyfikacji generalnej, ostatecznie uplasował się na drugim miejscu, sięgając po srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski.

Drugi z naszych reprezentantów, Stanisław Pięcek zajął 11. miejsce. Po złoto sięgnął Wiesław Frąchowicz, a na najniższym stopniu podium stanął Andrzej Wacha. Trenerami zawodników byli Marcin i Grzegorz Grotkowscy. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne równie udane starty w przyszłości.