Składy osobowe w Komisjach Rady Miasta Skierniewice

0
303

Składy osobowe w Komisjach Rady Miasta Skierniewice

 

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji: Jerzy Oleksiński 

  • Dorota Bogotko
  • Adam Moskwa
  • Jerzy Oleksiński
  • Tadeusz Roszkowski
  • Paweł Słojewski
  • Adam Stanecki
  • Grzegorz Zegarek

 

Komisja Budżetu i Finansów Rady Miasta Skierniewice
Przewodniczący Komisji: Dorota Bogotko

  • Dorota Bogatko
  • Jerzy Gołębiewski
  • Beata Jabłońska
  • Leszek Jek
  • Paweł Maciej Ludwicki
  • Jerzy Olesiński
  • Adam Stanecki
  • Paweł Słojewski
  • Leszek Trębski
  • Grzegorz Zegarek

 

Komisja Mienia Komunalnego i Rozwoju Gospodarczego Rady Miasta Skierniewice
Przewodniczący Komisji: Grzegorz Zegarek

  • Dorota Bogotko
  • Jarosław Borowski
  • Dariusz Chęcielewski
  • Leczek Jek
  • Paweł Maciej Ludwicki
  • Andrzej Melon
  • Kerzy Oleksiński
  • Grzegorz Płuska
  • Adam Stanecki
  • Paweł Słojewski
  • Leszek Trębski
  • Grzegorz Zegarek

 

Komisja Budownictwa, Planowania Przestrzennego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miasta Skierniewice
Przewodniczący Komisji: Jarosław Borowski

  • Jarosław Borowski
  • Andrzej Melon
  • Adam Moskwa
  • Tadeusz Roszkowski
  • Leszek Trębski
  • Maciej Wieprzkowicz
  • Bartłomiej Wójcik

 

Komisja ds. Samorządu, Zdrowia, Pomocy Społecznej oraz Ładu i Porządku Publicznego Rady Miasta Skierniewice
Przewodniczący
Komisji
: Maciej Wieprzkowicz

  • Dariusz Chęcielewski
  • Tomasz Chadamik
  • Krystyna Cieślak
  • Grzegorz Płuska
  • Paweł Słojewski
  • Maciej Wieprzkowicz
  • Grzegorz Zegarek

 

Komisja ds. Oświaty i Młodzieży Rady Miasta Skierniewice
Przewodniczący Komisji: Tomasz Chadamik

  • Tomasz Chadamik
  • Dariusz Chęcielewski
  • Krystyna Cieślak
  • Jerzy Gołębiewski
  • Beata Jabłońska
  • Paweł Maciej Ludwicki
  • Andrzej Melon
  • Adam Moskwa
  • Jerzy Oleksiński
  • Tadeusz Roszkowski
  • Adam Stanecki
  • Bartłomiej Wójcik
  • Grzegorz Zegarek

 

Komisja Kultury, Sportu i Współpracy z Zagranicą Rady Miasta Skierniewice
Przewodniczący Komisji: Bartłomiej Wójcik

  • Dorota Bogotko
  • Tomasz Chadamik
  • Dariusz Chęcielewski
  • Krystyna Cieślak
  • Jerzy Gołębiewski
  • Krystyna Cieślak
  • Jerzy Gołębiewski
  • Beata Jabłońska
  • Leszek Jek
  • Paweł Maciej Ludwicki
  • Adam Moskwa
  • Grzegorz Płuska
  • Tadeusz Roszkowski
  • Maciej Wieprzkowicz
  • Bartłomiej Wójcik

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o