Strona głównaWiadomościŚmiertelny wypadek na ul. Zadębie w Skierniewicach

Śmiertelny wypadek na ul. Zadębie w Skierniewicach

- REKRAMA -

W środę 27 listopada 2019 roku w Skierniewicach doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego 54-letni mężczyzna poniósł śmierć. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

27 listopada 2019 roku około godziny 19:40 skierniewicka policja została powiadomiona o wypadku drogowym na ul. Zadębie w  Skierniewicach. Interweniujący policjanci ustalili, że doszło do potrącenia pieszego przez  opla astrę, kierowanego przez 18-letniego skierniewiczanina.  54-letni mieszkaniec Skierniewic – pieszy, który uczestniczył w zdarzeniu, poniósł śmierć.  Ustalono, że kierujący oplem był trzeźwy.

Na miejscu policjanci  pod nadzorem skierniewickiej prokuratury wykonali czynności dochodzeniowo – śledcze. Prowadzone postępowanie wyjaśniać będzie przyczyny i przebieg tego zdarzenia.

5 KOMENTARZE

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia

W przypadku śmiertelnego zdarzenia komunikacyjnego należy pamiętać, iż rodzinie osoby zmarłej, należy się zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy zdarzenia. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

Bartek

Hiena

Anna

Tak a jak człowiek młody człowiek jechał przepisowo i taki pijany pacjent mu wszedł nz ulice i maskę to też się należy. Co ten mlody człowiek Przeżywa dopiero co prawo jazdy odebrał i ząb człowieka. To jeszcze rodzina tego pijanego powinna płacić temu kierowcy. Żal patologia

Anna

Pani chyba z tego korzyści młody chłopak jechal przepisowo i pijany mu wlazi na maskę trauma dijonca życiu a a jeszcze ma płacić rodzi ie po ani jest chirs

Wiktor

nie płaci kierowca a ubezpieczyciel, jeśli był pijany to istnieje duże prawdopodobieństwo że rodzina nic nie dostanie. Jeśli wypłacą jakieś świadczenia to z dużym przyczynieniem. Widzicie, wina może i po stronie pijanego ale rodzina, małe dzieci kto wie, zostały same.

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE