Strona głównaKulturaSpotkajMy się w Skierniewicach - warsztaty teatralne dla młodych twórców

SpotkajMy się w Skierniewicach – warsztaty teatralne dla młodych twórców

- REKRAMA -

Teatr Realistyczny w Skierniewicach zaprasza młodych i zdeterminowanych artystów do udziału w cyklu warsztatów teatralnych organizowanych w ramach imprezy czwartej edycji imprezy „Spotkajmy się w Skierniewicach” w dniach 13-15 lutego 2015 r.

W czasie weekendu odbędzie się 7 trzygodzinnych sesji warsztatowych, które poprowadzą:

  • Tomasz Rodowicz – aktor, muzyk, reżyser. Przez wiele lat był aktorem w zespole Ośrodka Praktyk Teatralnych Gardzienice. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Teatralnego Chorea i dyrektorem artystycznym Teatru Chorea;
  • Jacek Timingeriu – aktor, instruktor teatralny; absolwent Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice i student reżyserii na PWST we Wrocławiu, laureat 20. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.Współtworzy zespół muzyczny Kapela Timingeriu, zajmuje się Nowym Cyrkiem;
  • oraz aktorki Teatru Realistycznego.

Teatr Realistyczny oferuje bezpłatny nocleg dla osób przyjezdnych w piątek i w sobotę. Udział w warsztatach jest również bezpłatny, jednak w tym roku urządzona zostaje mała składka na obiady (20 zł od osoby).

Warsztaty adresowane są do osób:

  • między 18 a 25 rokiem życia
  • młodych twórców teatralnych/animatorów chcących rozwinąć swoje umiejętności sceniczne, skonfrontować się z doświadczonymi instruktorami reprezentującymi uznane teatry alternatywne, wymienić doświadczenia z innymi młodymi artystami.

Jak się zgłosić:

zgłoszenie zawierające dane osobowe i opis działalności teatralnej prosimy przesyłajcie na adres [email protected] do 2 lutego 2014r. Ilość miejsc ograniczona!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE