Sprzedawał podróbki na skierniewickim targowisku

0
2003
fot. KMP Skierniewice

9 listopada policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali obywatela Bułgarii, który oferował do sprzedaży na miejskim targowisku perfumy i odzież z podrobionymi znakami towarowymi rożnych znanych marek. Policjanci zabezpieczyli łącznie 117 flakoników perfum oraz 196 par skarpet.

W godzinach porannych policjanci na targowisku miejskim w Skierniewicach zwrócili uwagę na stoisko mieszczące się przy ul. Okrzei i Pl. Dąbrowskiego. Zauważyli jak mężczyzna oferował na do sprzedaży podróbki perfum. Nieumundurowani policjanci natychmiast przystąpili do wylegitymowania osoby. Okazał się nim 45 letni obywatel Bułgarii, który nie ukrywał posiadanego towaru i przyznał się do sprzedażny podróbek. Policjanci na miejscu zabezpieczyli łącznie 117 flakoników perfum oraz 196 par skarpet z podrobionymi znakami towarowymi światowych marek.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do skierniewickiej komendy. Następnego dnia usłyszał zarzuty przestępstwa, za które grozi kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o