- REKRAMA -

Strona głównaSportSrebro i brąz - wywalczyli zawodnicy Academia Gorila Skierniewice

Srebro i brąz – wywalczyli zawodnicy Academia Gorila Skierniewice

- REKRAMA -

Srebro i brąz wywalczyli zawodnicy Academia Gorila Skierniewice podczas weekendowych startów. Nie zawiedli etatowi zdobywcy medal. Michał Brzeziński zdobył srebrny medal podczas zawodów Jiu Jitsu Young Dragons w Sochaczewie. Na III miejscu podium stanął Oliwier Nieborski walczący w zawodach Karate Kyokushin.

Tym razem nie zawiedli moi najmłodsi podopieczni. W Sochaczewie podczas Mistrzostw Polski MMA zawalczyli również najmłodsi grappplerzy. W pojedynkach na chwyty i duszenia Michał Brzeziński uległ dopiero w walce finałowej plasując się na II miejscu. Z kolei w Końskich podczas IV Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Ziemi Koneckiej na trzech naszych zawodników wywalczyliśmy jeden brązowy medal. Impreza była rozgrywana na bardzo surowych, japońskich zasadach walki bez ochraniaczy tułowia i z kopnięciami typu low kick. Wiele walk kończyło się przed czasem. Oliwier Nieborski w swojej kategorii Kadet Kumite + 40kg miał 21 przeciwników – skomentował Przemysław Matuszewski

- REKRAMA -

Warto również wspomnieć, że Maciej Moskwa, zawodnik i trener Brazylijskiego Jiu Jitsu został promowany na purpurowy pas.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE