Startuje strona rowerowelodzkie.pl

artykuł sponsorowany

7
5371

rowerowelodzkie.pl – na tej witrynie mieszkańcy województwa łódzkiego mogą rozpocząć przygodę z rowerem publicznym w naszym regionie. Już dziś można rejestrować tam swoje swoje indywidualne profile.

Rejestracja na stronie rowerowelodzkie.pl to pierwszy krok do tego, by wypożyczyć publiczny jednoślad. To jedna z trzech możliwości przystąpienia do systemu, który obsługuje miejskie rowery. Jak zapewnia wykonawca inwestycji, swoje konto można założyć również poprzez infolinię (+48 42 214 40 00) oraz mobilną aplikację, która lada moment powinna zostać udostępniona na smartfony działające w systemach Android oraz iOS. Po rejestracji użytkownik za pośrednictwem wiadomości SMS oraz e-maila otrzyma specjalny PIN, niezbędny do logowania. Ostatnim krokiem jest uiszczenie opłaty inicjalnej. Tę w kwocie 20 złotych można wpłacić poprzez stronę rowerowelodzkie.pl, korzystając chociażby z systemu szybkiej bankowości elektronicznej.

Wypożyczenie roweru możliwe będzie poprzez: aplikację mobilną Rowerowe Łódzkie, przyłożenie sparowanej karty dotykowej RFID lub kontakt z Infolinią. Za pomocą aplikacji mobilnej wystarczy zeskanować kod QR na rowerze lub wpisać numer roweru oraz wybrać opcję WYPOŻYCZ ROWER. Późniejszy zwrot roweru następuje poprzez zapięcie blokady o-lock.

Zgodnie z zapewnieniami firmy, która realizuje publiczny rower w województwie, jednoślady dziś powinny trafić do skierniewickich stacji. Od czwartku natomiast pierwsze zarejestrowane osoby powinny móc indywidualne wypożyczyć rowery. Cały czas czekamy na udostępnienie linków do aplikacji “Rowerowe Łódzkie”. Informacje będziemy przekazywali na bieżąco na stronie internetowej www.skierniewice.eu oraz na profilu facebook’owym www.fb.com/kochamSkierniewice

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
4 Autorzy komentarzy
śrubkaTom zimerL08Gość Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość
Gość
Gość

Infolinia w Niemczech no super,

L08
Gość
L08

Super termin a czy mają zimowe opony??

Tom zimer
Gość
Tom zimer

Maja wczoraj robilem podmianke do swojego……tez bys chcial…….tanio.

Tom zimer
Gość
Tom zimer

Maja wczoraj robilem podmianke do swojego……tez bys chcial/a…….tanio.

Tom zimer
Gość
Tom zimer

Maja robilem podmianke do swojego……tez bys chcial/a…….tanio.

Tom zimer
Gość
Tom zimer

Termin dobry jak na nauke jazdy rowerem. Kiedys trza zaczac.

śrubka
Gość
śrubka

rozmieszczenie stacji do bani. 2 stacje na zadębiu hm?ciekawe dlaczego? a miedzy rynkiem a zadębiem żadnej?!