Strona główna Sport Sukces Academii Gorila Skierniewice

Sukces Academii Gorila Skierniewice [ZDJĘCIA]

0

- REKRAMA -

W ostatni weekend maja skierniewiccy „Goryle” walczyli w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Tarnowie Podgórnym organizowanych przez jednego z prekursorów Brazylijskiego Jiu Jitsu w Polsce – Karola Matuszczaka.

Zobacz galerię [6]
Academia Gorila Skierniewice

Maciej Moskwa wygrał wszystkie swoje walki przed czasem i zdobył dwa złote medale w kategoriach Adult i Master 1 – brązowe pasy do 70 kg.

Arkadiusz Ścięgosz (niebieski pas) przywiózł trzy złote medale w kategoriach: Gi Master 1 – 88 kg, Gi Master 2 – 88 kg, NoGi Master 2 – 86 kg, a trenująca od niedawna Katarzyna Górecka zajęła pierwsze miejsce w kategorii Gi Adult 69 kg zdobywając złoty medal oraz brązowy w kategorii NoGi 67 kg.

Na tym nie koniec sukcesów, ponieważ podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Randori CUP w Radomsku, Martyna Berezowska zajęła 2 miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.