Strona głównaSportMotosportSukces Skierniewiczan w Testach Techniki Jazdy w Warszawie

Sukces Skierniewiczan w Testach Techniki Jazdy w Warszawie [FOTO]

- REKRAMA -

24 listopada 2013 r. na Torze Testowym FSO w Warszawie została zorganizowana przez Automobilklub Królewski 6 runda Testów Techniki Jazdy. Ze względu na fakt iż jest to dość popularna impreza, dodatkowo ta edycja organizowana na historycznym już torze FSO, lista zgłoszeń opiewająca 55 załóg  zapełniła się błyskawicznie.

- REKRAMA -

W imprezie wzięły udział dwie załogi ze Skierniewic, Piotr Żelisławski (kierowca) i Dawid Kiliński (pilot) w samochodzie Subaru Impreza oraz Piotr Szadkowski (kierowca) i Anna Dąbrowska (pilot) w samochodzie Kia Picanto. Pomimo dużej konkurencji startującej bardzo mocnymi autami oraz aurze która płatała figla padającym deszczem, załogom ze Skierniewic udało się zdobyć czołowe lokaty i wrócić do domu z 4 pucharami,  za pierwsze miejsce w klasie 5 dla Piotra Żelisławskiego, za pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej również dla Piotra Żelisławskiego, za najszybszego pilota dla Dawida Kilinskiego oraz za pierwsze miejsce w klasie 1 dla Piotra Szadkowskiego.

– Ogólnie 6 TTJ uważamy za bardzo udany wyjazd, patrząc przede wszystkim przez pryzmat osiągniętych wyników, ale również przez to że wszystko zostało świetnie zorganizowane na wspaniałym niestety niszczejącym już torze, który jest częścią historii polskiej motoryzacji. – Powadził Piotr Żelisławski.

Warto nadmienić  że Piotr Żelisławski to jeden z liderów Samochodowaych Rajdów o Puchar Prezydenta Skierniewic.

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE