Sukces Żelisławskiego i Kilińskiego w Tomaszowie Mazowieckim

0
323

1 grudnia 2013 w Tomaszowie Mazowieckim odbył się Rajd Andrzejkowy organizowany przez Automobilklub Tomaszowski, była to X runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego. Na starcie stanęło 20 załóg w tym nie zabrakło skierniewiczan, czyli Piotra Żelisławskiego z Dawidem Kilińskim w samochodzie Subaru Impreza oraz Piotra Szadkowskiego z Łukaszem Góreckim w samochodzie Kia Picanto.

– Rajd był dość długi i bardzo intensywny, składał się z 4 prób sprawnościowych rozmieszczonych w Tomaszowie, Lubochni, Borkach i Smardzewicach, które trzeba było przejechać 3 razy, co razem z trasami dojazdowymi wyniosło niemal 180 kilometrów – mówi Piotr Szadkowski.  Ale po długiej i wyczerpującej walce udało nam się wrócić do naszego rodzinnego miasta z kolejnymi pucharami .

Za 1 miejsce w piątej klasie i 1 miejsce w klasyfikacji generalnej dla Piotra Żelisławskiego i Dawida Kilińskiego i za 3 miejsce po migracji z pierwszej do drugiej klasy (brak załóg w pierwszej) dla Piotra Szadkowskiego i Łukasza Góreckiego.

– Następna impreza w której będziemy brać udział to Prezydencki Rajd Zimy, który odbędzie się 15 grudnia 2013 w naszym mieście – poinformował Piotr Żelisławski .

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments