Świąteczne Cuda na skierniewickim rynku!

Artykuł sponsorowany

0
378

Już w najbliższą niedzielę, 18 grudnia między godz. 10:00, a 14:00 na skierniewickim rynku odbędą się długo wyczekiwane Świąteczne Cuda. Do naszego miasta zawita prawdziwy Święty Mikołaj, a na wszystkich czekać będzie moc bożonarodzeniowych atrakcji.

Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia na skierniewickim rynku ponownie będzie można spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników. Dla wszystkich dzieci będzie to najlepsza okazja, aby przypomnieć świętemu o swoich wymarzonych prezentach oraz zrobić sobie pamiątkowe  zdjęcie. 18 grudnia nie zabraknie także pierwszych podarków. Wszystkie grzeczne dzieci z pewnością otrzymają upominek.

– Zapraszamy na nasz rynek. Warto tego dnia zatrzymać się na chwile i pomimo świątecznego pędu spędzić wspólnie ten czas. Przygotowujemy moc atrakcji dla całych rodzin. Nikt nie powinien się nudzić. Warto także pamiętać o tym, że cały czas działa nasz wyjątkowy jarmark. Przy okazji zabawy w centrum będzie można więc zrobić wyjątkowe zakupy – zaprasza prezydent Krzysztof Jażdżyk.

Jak zapowiadają organizatorzy, świąteczne cuda to także moc atrakcji. Gorąca aromatyczna herbata, konkursy z nagrodami, rodzinne warsztaty ozdób świątecznych, przejazdy bryczkami oraz malowanie twarzy to tylko niektóre z pobocznych punktów programu. Do dyspozycji najmłodszych uczestników zabawy będzie także specjalna zimowa zjeżdżalnia, która na głównym rynku będzie funkcjonowała do końca świątecznego jarmarku. Więcej informacji na plakacie promującym wydarzenie.

UWAGA Kierowcy!

W związku z wizytą Świętego Mikołaja, 18 grudnia od 10:00 do 14:00 uprzejmie prosimy o nie parkowanie na skierniewickim rynku. Chodzi o teren przed ratuszem miejskim, a także uliczki przy których mieści się m.in. „Open Cafe” oraz „Salon Recman”. Na ww. terenie będą odbywały się Świąteczne Cuda. Za utrudnienia przepraszamy!

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o